Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányotokat kiengednéte...

18 éves lányotokat kiengednétek külföldre nyári munkára?

Figyelt kérdés

A nyelvet nagyon jól beszéli, később szeretne kiköltözni, amihez jó lenne, ha személyesen ismerne néhány embert odakint, barátokat szerezhetne, gyakorolhatná a nyelvet. Csak nyárimunkáról van szó, tehát nem kell tőle örökre elszakadni, mert még 2 évig iskolába jár Magyarországon.

(Igen, én vagyok a lány.)


2012. aug. 29. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? 18 eves az felnott ember, oda megy, ahova akar. Persze a szulokkel megbeszelni erkolcsi kerdes, nyilvan meg kell, de, ha nincs racionalis ellenerv, akkor nem erdekelne, hogy engednek-e, mennek. Maskulonben meg is tettem, 18 evesen, aupair voltam angliaban. Bar engem anyukam eleve nem tartott vissza, de egyaltalan semmi baja nem lett ettol, se neki, se nekem.
2012. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Sőt ostorral csapkodnám meg, ha ebben az országban akarna maradni...(nem vicc)
2012. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem most ez egyik barátom volt kint nyáron dolgozni Németországban, ő is 18.
2012. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18 évesen nem kell tőlem engedélyt kérnie semmiért, felnőtt ember.
2012. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
magyar törvény szerint :18 éves feletti nagykoru nem kell szülei kérdését megkérdezni minden hülyeségbe.nagykorú vagy felnőt ,önálo,van saját döntésedd persze, hogy ki mehetsz
2012. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!