Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jövendő beli anyòsom...

A jövendő beli anyòsom rám akar szállni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a párom külföldön dolgozik, nem élünk együtt de azt tudom hogy eddig mindig kihasználta az èdesanyja bár ez rossz szó, de az anyòs tudja hogy a fia mindig ad ha kér, ha sajnáltatja magát! A páromat nem iskoláztaták inkább elküldték dolgozni, semmiben nem támogatták mint a legtöbb gyereket pl jogsi, ruha! Bár már érthető hisz felnőtt! Párom dohányzik s úgy tett anyós hogyha majd együtt lakunk és én nem veszem meg a cigit majd ő megveszi, sajnos egy boxer alsót vagy egy pár zoknit nem vesz de olyat ami ártalmas azt igen, furcsa! Na ma voltam lent, mondja nekem hogy bekéne festeni a haját de nincs festék, vegyek már neki! Mondtam jó, de jár az agyam miért én? Keresetem sincs rajtam kivűl még 3 mennye van, mind jól él 1 kivételével és mindegyikkel jól el van! Lehet paranoiás vagyok de én szerintem rám akar telepedni! Mondja nekem hogy nincsen ruhám ami nem kell, meg anyukámnak van e rá való fekete nadrágja, tudja hogy anya vékony volt egész életèbe és szerintem várta hogy mondjam hogy majd veszek neki.
2012. aug. 29. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyós a lehúzós fajtából való, légy résen. Ilyenkor nemcsak szabad, de helyes is nemet mondani. Nekem sincs pénzem, majd megnézem, vagy már elajándékozta, vagy nem tart olyasmit meg, amit nem hord. Légy udvarias de határozott, az ilyen emberek nem tudnak együttérezni a másikkal, attól is kérnek akinek kevesebb van mint nekik, vagy aránytalan nehézséget jelent a kívánságuk teljesítése.

Ha engedsz akkor újabb kívánságai lesznek. A jó viszony végett esetleg minden ötödiket teljesítsd ,de ha mindent megteszel amit kér, akkor csak egyre többel jön elő.

2012. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!