Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akar állandóan, ,...

Miért akar állandóan, , überelni"?

Figyelt kérdés
A sógornőm és köztem rivalizálás folyik...Legalábbis inkább részéről.Kezdem magammal:21 éves vagyok,van 2 nyelvvizsgám,és főiskolai végzettségem.Ismerőseim,és a körülöttem élők szép,dekoratív,igényes nőnek tartanak.Imádom a ruhákat,és a kiegészítőket,és mindent amit általában egy hozzám hasonló nő.Párom huga 23 éves,kisegítő iskolába járt,így csak 9 vagy 10 osztálya van meg,és eladói végzettsége van.Igaz,ami igaz,szép nő,de inkább egyszerűnek mondanám.A lényeg:Annyira fentebb valónak tartja magát,hogy az valami hihetetlen.Nagyra törő vágyai vannak.Jó,most nem azt mondom,hogy ne legyenek,de például olyan állásokat pályáz meg 0 végzettséggel,amiket nekem kéne.Ha vesz valamit,felvág vele,és mutogatja,mintha nekem nem lenne olyanom.-Erre még visszatérek.Úgy érzem,állandóan túl akar szárnyalni,és az a legszebb,hogy anyós adja alá a lovat,hisz a lánya.Úgy gondolja,mindenki csak őt akarja,mindenki csak belé szerelmes.És nála kívánatosabb már nem létezik.Sokszor beszólogat.Én tudom,hogy irigységből csinálja,mert a saját testvére is észrevette.Éreztetni akarja velem,hogy ő jobb,szebb,stb,csak hogy az higgyem,én egy darab sz*r vagyok,és egy fillért sem érek vele szemben.Úgy viselkedik mint egy 15-16 éves lány.Ha elújságolom neki a mnkahelyi vagy a vizsgán elért sikereimet,akkor visszavág valamivel,hogy ,,jajj olyat én is akarok a közeljövőben" meg hogy ,,nekem úgyis jobb lesz"!Ha valaki velem akar beszélgetni,mindig felhívja magára a figyelmet,hogy vele foglalkozzanak...néha képes megalázni társaságban,vagy beégetni,csakhogy őrá figyeljenek.Volt olyanra is példa,hogy egy táskával hátba vágott!Nevetséges.Most pl rettentő büszke arra,hogy megszerezte a jogosítványt.Úgy érzi,most övé a világ,és hogy ez felér egy diplomával.Most épp azt vette fejbe,hogy mivel pultos,és ebből adódóan van pár ismerőse,ajánlottak neki egy bróker cégnél egy állást...mindezt azért mert okosnak és szépnek tartják!Ezt nem hiszem el...és még anyós is büszke a lányára!Holott annál a cégnél az elvárás minmum angol tudás,és általában érettségi (amit lassan már gyárakban is alapul vesznek)...neki meg nincs semmije.De ő már elterjesztette hogy ott fog dolgozni!Amikor jön haza munkából,állandóan végig kell hallgatnoma dicsekvéseit,de legszívesbben kiosztanám,és megmondanám neki,hogy csak fáraszt,és hogy egy beképzelt,öntelt nőszemélynek tartom.De nem tehetem,mert akkor családi háború lenne!Arra miért nem olyan büszke,hogy egy nős férfi szeretője,és akkor d*gják,amikor a feleség vagy élettárs külföldön van dolgozni,és a férj egyedül van otthon?És arra hogy akármilye van a család dobta neki össze?Mindent a bátyjaitól kunyerál el.A szeretője veszi neki a drága dolokat,és a testvéreit nyúlja le pénzzel,hogy megvehessena drága cuccokat amikkel majd dicsekedhet?Kiakaszt!Mit csináljak,hogy kicsit magába szálljon?Kötekedők kíméljenek!

2012. aug. 28. 00:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Szegény, mekkora egy nagy nulla. Tudod mit, én kiosztanám a fenébe. De nyugtassa az az önérzeted, hogy te érsz is legalább valamit, nem arra vagy jó egyedül, hogy széttedd a lábad. Párod semmit nem mond rá amúgy?
2012. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mekkora egy bunkó, primitív lúzer a csaj, még jó hogy te ilyen szép, dekoratív, igényes, tanult, tökéletes "nő" -ugyanmár, még csak lány- vagy. Ezt akartad hallani ugyebár.
2012. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát már ő is megelégelte,hogy állandóan dicsekszik,és hogy mindenkin akibe lát lehetőséget,próbál felkapaszkodni...Amikor kettőnknek számol be a napi ,,bevásárlásról" csak összenézünk,és a párom arra gondol,amire én: hogy milyen szánalmas.Egyszer nagyon össze is vesztek!Azt ugyanis tudni kell,hogy ennek a nőnek hatalmas szája van,és ha megmondják neki az igazat,világvége van!
2012. aug. 28. 00:21
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem azt!Hanem hogy ennyi évet végigtanultam,mellette dolgoztam,és mindent magamnak teremtettem meg!Nem pedig úgy,hogy egy házas ember k*rvája vagyok,és pénzelnek.És ő még erre büszke is!Nem hogy tenne azért,hogy tényleg többre vigye,pl tanulna,inkább undorító módon viselkedik,és azt várja,hogy a saját családja eltartsa 23 éves létére!
2012. aug. 28. 00:23
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Miért éltek együtt? Ha lehet, költözzetek el! Egyébként, ha kisegítő iskolába járt, lehet baj van az agyával, azért ilyen. Vagy lehet, hogy csak nem akarja elveszteni a testvérét, és úgy érzi el akarod lopni tőle... Vagy csak nem vagy neki szimpi, de lehet, hogy alapból ilyen a természete... Ne oszd ki, csak ne vedd figyelembe, és ha fárasztani kezd, légy kissé lekezelő, vagy tereld a témát, vagy csinálj úgy, mintha nem hallanád. Sürgősen el kéne szabadulnotok tőle, hisz ha így folytatja, könnyen viszályt szíthat köztetek4 o.O
2012. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A szeretőjének és a feleségének van külföldön egy válallkozása.Tehát elég pénzesek.De drága sógornőm gondolatban már át is vette a vállalkozást és az ezzel járó vagyont a pasija feleségétől.Sőt mi több a nőt már el is temette.
2012. aug. 28. 00:26
 7/27 A kérdező kommentje:
Hál'Istennek nem élek velük.Csak hétvégente vagyok ott.Meg hétköznap max 1-2 napot néha.De ennyi is elég belőle.Egyébként nehéz levakarni.Ha egyszer elkezdi a dumát...Nem valószínű, hogy testvérféltésől van szó.Egyszerűen csak szereti kihasználni az embereket.Ja,és sajnos ilyen természet.Észrevettem,hogy másoknak is dicsekszik.
2012. aug. 28. 00:31
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, de remélem sose fogok vele találkozni.
2012. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

mit vársz valakitől aki kisegítő iskolát végzett, talán át se látja mekkora munka egy diploma vagy egy nyelvvizsga

amúgy vicces, de velem pont a fordítottja esett meg. nem vagyok valami nagy ész, éppen eljutottam az érettségiig, a külsőm se egy nagy szám de egy olyan lány játszotta velem ugyanezt akinek nyelvvizsgái vannak, jogsija, szebb nálam és minden évszakban külföldön nyaral sőt, a 18. születésnapjára nyaralót kapott.

mégis folyton engem másol, olyan ruhát vesz direkt amilyen nekem van, úgy festi magát ahogy én stb. még ha nem is áll neki jól. :/

szerintem az a titok hogy a boldogságot irigylik igazából és ezt próbálják az anyagiakkal leplezni.

te boldog vagy a pároddal ő pedig csak egy pótlék egy pasinál, ez piszkálja igazából a nőszemélyt.

az én esetemben ugyanígy.

2012. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Te figyu...!

Mondd már meg,hogy mit foglalkozol vele ilyen végzettségeddel a hátad mögött??

Te nem vagy normális :)

A másik meg,hogy ismerem a fajtáját,úgyhogy még véletlenül se irigyeld,inkább sajnáld.

2012. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!