Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár-e gyerektartás, ha fiam...

Jár-e gyerektartás, ha fiam elmúlt 20 éves és még nappalin tanul?

Figyelt kérdés
Édesapa 3 hónapja nem fizet, mondván a gyerek nem jár hozzá, nem törődik féltestvéreivel. Ha meg jár hozzá, állandóan csak szidást kap. Jogos ez?

2012. aug. 30. 12:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Add be bíróságra a papírokat, végül is ha kevesebbet is kapsz mint a gyerektatás az is több mint a semmi.
2012. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én nem akarok többet, csak amit eddig, ha magától nem veszi észre, hogy milyen nevetséges összeget fizet. 15 éve jár a gyerek iskolába és még egyszer sem kérdezte meg, hogy hiányzik-e valamilye, kell e valami az iskolába??? Nap mint nap találkoztak eddig, 5 éves kora óta a gyereknek kell a helyébe menni, mert egyszer sem nyitotta rá az ajtot apuci. Persze, hogy ráun a gyerek is. Soha nem volt tiltva tőle!
2012. aug. 30. 22:42
 23/23 Evi02211 válasza:
47%
Bár elég régi a kérdés, de nálunk ez pont aktuális! Páromnak van egy 11 éves kislánya! Nem rég született meg a közös babánk. Mióta együtt vagyunk kB 5x volt nálunk a lány. Ha mi akartuk elhozni, valami közös programot csinálni akkor mindig volt valami indok amiért nem jó. Na most karácsonykor betelt nálam a pohár. Csizmát kért, megbeszéltük anyuka megvesz mi kifizet. Se csizmát nem láttuk se a lányt, de felhivott, hogy a pénz kellene. Ezt csak azért írtam le, hogy én úgy gondolom, nem szabad sem az apa sem az anya felett ítélkezni, ha nem tudjuk mi is a háttér. Remélem azóta megoldodtak a gondok.
2014. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!