Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontottam el? Miért...

Mit rontottam el? Miért tűntek el a régi barátnők? És ha el is tűntek, mért nincs új?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz kategória, ezt találtam a legalkalmasabbnak..Mindig is olyan barátokra vágytam, akik olyan igaziak..akiket ha éjjel felhívok, átjönnek és meg vígasztalnak. Olyan barátnőkre mint pl. a szex és New Yorkban a 4 barátnő..Tartják a kapcsolatot, nem tudnak egymás nélkül élni..Ha valakinek van pasija akkor is kitartanak egymás mellett, és nem szakadnak el egymástól, és nincs olyan, hogy hetekig egy szót sem váltanak...Ez miért nem lehetséges a valóságban? Velem van a hiba? Nagyon szeretem az embereket,bárkivel szívesen elbeszélgetek. Régebben mindig a fiúkkal barátkoztam mert a lányok p*csáskodtak..Később aztán lettek barátnőim, akikkel mentem bulizni,mindig pletykáltunk,és együtt töltöttük a "szabad" napjainkat is..de valahogy eltűntek mikor vége lett a szakközépnek..tartjuk a kapcsolatot, de ha találkozunk is, nincs már közös téma, mert másfelé sodort minket az élet...Pedig én arra vágyom ami akkor volt, és amilyen egy filmben van...Biztos vagyok benne, hogy közrejátszik az is, hogy összejöttem a párommal, és mindenhova együtt járunk...Na de ha a barátnőmnek is van valakije, mért ne mehetnénk el négyesben? Sajnos ilyen soha nem fordul elő...Olyanra vágyom, akivel beszélgetek telefonon, kipletykáljuk a pasikat, nem azt mondom, hogy menjünk minden hétvégén leinni magunkat, meg minden nap valahova, de azért jó lenne néha egy kávéra beülni csak úgy..Ilyen barátságok még léteznek? Vagy ez csak a filmvásznon válhat valóra?

2012. aug. 30. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Én is ilyen barátságra vágyom/vágytam. Vannak barátaim, de nem ilyen velük a kapcsolatom, de attól tudom, hogy a barátaim, mert ugyanúgy elbeszélgetek velük bármikor, ha probléma van vagy csak hiányoznak. Az élet minket is másfelé sodort, de nem várom el tőlük, hogy több figyelmet fordítsanak rám, mint amennyit kapok. Néha nekem is kellenek olyan napok, amikor bezárkózom és egyedül vagyok. Ők ezt megértik és ilyenkor nem zavarnak, de én sem zavarom őket, ha nem érnek rám. Nem egy filmbe illő barátság, de manapság mi igaz a filmekben? Szeretem a barátaimat és elfogadom őket olyannak, amilyennek megismertem őket.

19L

2012. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a barátaimat, és biztos segítenének, ha olyan helyzetbe kerülnék, és persze ez fordítva is igaz..De az, hogy hetente, némelyikükkel havonta váltok pár szót..és azt is facebookon....már nem kapcsolat sajnos
2012. aug. 30. 16:03
 3/19 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést,de tényleg.Sajnos a sors nem a megfelelő emberekkel sodort össze.A nyáron sokat voltam itthon(még édesanyámnak is feltűnt,rá is kérdezett),de inkább bevállaltam,hogy unalmas legyen a nyár,mint hogy azokkal a az emberekkel legyek,akik olyan csúnyán bántak velem.

Csak nekem még párom sincsen.Én is úgy irigylem a szex és new yorkos dolgot.Tudom,hogy csak kitaláció,de jó abban hinni,hogy talán tényleg vannak ilyen barátságok.

Mi is azok a nagy országos cimborák voltunk,folyton együtt lógtunk,mindent együtt csinálunk,jóban,rosszban együtt.Még a semmit is együtt csináltuk :) Sajnos lemorzsolódtunk egymásról...Nem én tehetek róla.Nagyon hiányoznak ők,de talán még jobban hiányzik az,ami velük volt.Annyira szerettem.

Mikor a hasonló problémámmal mint a tied fordultam egy megmaradt barátnőmhöz,annyit mondott,hogy az ember életében a barátok jönnek mennek.

Sajnos nem tudok jó tanáccsal szolgálni,csak szeretném hogy tudd, hogy nem vagy egyedül,és nem hiszem hogy benned van a hiba.Kitartást,tudom,hogy milyen rossz!

2012. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
"Örülök",hogy másnak is van ilyen problémája és nem bennem van a hiba. A probléma csak annyi, hogy nekem egy barátnő sem maradt..most szakmát tanulok, 2éves, van még hátra 1, és ott szereztem egy barátnőt, akivel elvagyunk, de nyáron kb. 10-szer beszéltünk..úgyhogy ez sem az az igazi..Elvagyok a párommal,félreértés ne essék, imádom, hogy mindent együtt csinálunk, ő a lelkitársam, és a legjobb "barátnőm" is egyben, neki mindent elmondhatok, de az azért mégsem olyan mint egy barátnővel leülni pletykálni..
2012. aug. 30. 16:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az eddigi hozzászólásokat,és hogy szántatok rám 2 percet, hogy elmondjátok a véleményeteket :)
2012. aug. 30. 16:14
 6/19 anonim ***** válasza:

Dettó uez a helyzet mint veled :S

Nekem is van párom, régóta sok mindent együtt csinálunk, és én is csak a gimis barátnőimmel tartom a kapcsolatot, de barátságnak nem lehet nevezni mert irigyek rám. Állandóan rosszindulatú megjegyzéseket tesznek rám, a külsőmre, pedig barátommal beszéltük, hogy most vagyok legjobban önmagam, most a legjobb a külsőm is (elkezdtem kicsit nőiesebben öltözködni) És fura az is h volt egy nagy barátnőm, akivel azt hittem örökre azok leszünk, és vele is az egymás külsőjére való féltékenységég miatt lett vége :(

Én arra jutottam h azért tűnnek el a régik, mert már más értékek a fontosak, én magamhoz képest sokat fejlődtem, erősödtem, el fogadtam magam, jól érzem magam a bőrömben, és lehet ők még nem jöttek rá ezekre, és ezért váltok ki belőlük irigységet.

És újat sztem azért nem találok, mert ezek miatt a régi ismerősök miatt félek ismerkedni, közel engedni vkit magamhoz, mert félek h ők is rosszindulatúak lennének.

De szerintem fogok találni újat, csak türelemmel kell lennem, és elfogadni, hogy legjobb barátnő nélkül is jól érezhetem magam :)

2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is sokat fejlődtem magamhoz képest, és az elmúlt 1 évben kezdtem el nőcis ruhákat venni, magassarkú mindennapi használatra stb. Lehet, hogy az én barátnőim is azért tűntek el, mert "megijedtek" az én magabiztosságomtól, és attól, hogy milyen boldog vagyok és mennyire jól érzem magam?
2012. aug. 30. 16:26
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, van rá esély.

Nekem volt egy elég mély periódusom (konkrétan az utcára se mertem kilépni) és akkor persze ott voltak ezek az emberek az életemben, állandóan hívtak ide- oda, mert jó volt h én ott szorongok mellettük, meg nagyon hülyén is öltöztem, minél jobban el akartam rejteni magam.

És amint kezdtem kinyílni, egyből konfliktusokhoz vezetett, hogy te nem így öltözködtél, te miért hordasz ilyet (konkrétan egy színes atlétára mondta, és nem az alakom miatt, mert 50 kg voltam). Ja és amiben voltam, következő alkalommal leutánozta, állandóan olyan ruhákat vásárolt, mik nekem voltak :S

Pár napja pont ez volt a helyzet, de ez egy másik társaság, hogy felvettem egy sötétkék blézert, farmerral, és balettcipővel, mire mindenki húú mióta öltözködsz ilyen komolyan, meg úgy nézel ki mint egy tengerész és röhögtek ezen a poénon, de látszott csak nem tetszik nekik, hogy nőiesebb vagyok. Ja, és amugy most kb minden 2. lány blézert hord, szóval nem azért szóltak meg, meert vmi formabontó ruhában jelentem meg.

Igen, az biztos, hogy akik jól érzik magukat olyannak amilyenek, számíthatnak az irigységre olyanoktól, akik nem fogadják el magukat. És sajnos sztem ez a külsőre való irigység megmérgezi a kapcsolatot is :S

2012. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk azért ilyen még nem volt..inkább én irigykedhetnék a "barátnőimre" mert most egy betegség miatt híztam majdnem 10kg-ot és nem úgy nézek ki mint tavaly..Szóval nálunk csak szimplán annyi a baj szerintem, hogy én állandóan a párommal vagyok, ők meg mennek bulizni, inni stb. :/
2012. aug. 30. 17:06
 10/19 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban..

Ha ez megnyugatat, bár tudom, hogy nem, de velem is ez a helyzet..:S

Régen voltak olyan szex és new yorkos barátnőim, de sajnos mindannyian másfelé mentünk, és most kb.évente egyszer beszélünk..

2012. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!