Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek fájna ha a párotok a...

Nektek fájna ha a párotok a régi exével találkozna és újra felvenne vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátom együtt élt ezzel a nővel 1 évig majd kulturáltan kettéváltak. ez mar kb. 5-6 éve lehetett.

Kb 2 hónapja összefutottak az utcán es mint kiderült azota is tartják a kapcsolatot, sőt meg át is jár a volt barátnője lakására beszélgetni mint barátok (ezt mondja). Szerintetek ez normális hogy az exe lakására felmegy, ide-oda kísérgeti és újra találkozgatnak?

Tegnap bukott le. Hazudgalt és nem merte eleinte bevallani.

Ti mit tennetek?


2012. aug. 19. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem, a páromnak az első szerelme a legjobb barátja, nem érdekel, csak mondja meg, hogy vele találkozik.

Szóval a probléma nálatok az, hogy hazudott.

2012. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Valószínűleg azért hazudott, mert tudja, hogy féltékeny típus vagy.


A férjem exe ott volt az esküvőnkön, én is jóban vagyok az exeimmel. Nem hiszem, hogy baj lenne, hogy sikerül kulturált, értelmes felnőtt módjára viselkednie két embernek.

2012. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Elég rosszul esne a dolog
2012. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

En nem helyeslem, mert az ilyen találkozások szülnek majd problémát.

Aki igazán szeretett valakit az nem tud barátként ujra tekinteni rá. Az érzelmeket nem lehet becsapni, ezt tudni kell.

2012. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Adj neki ultimátumot. Ez amit alső kettő ir, hogy kulturáltan blabla ilyen a filmeken van. Semmi dolga a másik lakásában, nem korrekt veled szemben a titkolózás, állitsd válaszút elé.
2012. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A mai világban már nem elfogadott, hogy valaki jóban legyen az exével, pedig nem kötelező újra előjönnie a régi érzelmeknek.

Apám barátnője is nagyon jóban van az exével, de nincs az az Isten, hogy közöttük legyen valami újra, pedig ők sem haragban váltak el.


Én azért lennék mérges, mert hazudott. Mondjuk, ha az én párom újra találkozna az exével, beszélgetni, kiakadnék, de csakis azért, mert egy erőszakos dög volt, testileg, lelkileg bántotta őt az a nő.

2012. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor már csak azt kell meghatározni kinél mit takar az a fogalom hogy jóban lenni az exel.

Évente ha összefutunk az utcán akkor köszönünk vagy pedig naponta felmászkálni a lakására?

2012. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A köszönés és a hogy vagy nekem belefér,más nem,én nem tolerálnám,hogy jóban vannak,szerencsére a párom is így gondolkodik,nálunk ebből nincs probléma.De az,hogy hazudott, az a legrosszabb ebben a sztoriban szerintem.
2012. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is jóban vagyok az exemmel, nem kell feltétlen ebbe gondot látni

mi sem akarnánk már semmit a másiktól, egyszerűen csak beszélgetünk néha. jól esik, mert mikor elkezdtem a karrieremet ő volt aki mellettem állt, most, hogy már sikerült elérnem dolgokat jó neki elmesélnem, néha röhögünk is a kezdeti dolgokon

de ennyi

2012. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én ultimátumot adnék neki. Vagy az exnőci barátsága, vagy a velem való párkapcsolat.
2012. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!