Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak az anyukámnak,...

Baba12345 kérdése:

Mit mondjak az anyukámnak, arrol h miért is loptam el pénzt?

Figyelt kérdés
nem mondhatom el az igazat, mert a barátomhoz voltam, és azért vettem el pénzt, de nem engedik h a barátommal legyek, és rájött arra h elvettem...de azt mondta h inkább mondjam meg az igazat, de azt nem lehet..szóval mi lenne a legjobb, amitől nem akadna ki annyira?:)
2012. aug. 30. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha nem mondod meg az igazat, elveszíti a bizalmát.

És azt nehéz visszaszerezni!

Inkább valld be, és próbáld megbeszélni velük.

Persze, többet ne lopj! ...

2012. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igazat! A baratodat is! Ha tovabb hazudsz,teljesen elveszted a bizalmat! Biztosan oka van,hogy tilt a baratodtol!
2012. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát... már igy sem bizik bennem...
2012. aug. 30. 16:30
 4/19 A kérdező kommentje:
nem szabad az iagazat elmondanom, mert a barátomat lecsukatják, mert nem vagyok 15 , és ő 19
2012. aug. 30. 16:31
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
ha ilyen gyerekem lenne eltörném a kezét
2012. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiú miatt lopkodod a szüleid pénzét?? Borzalmas. Persze, az is elfogadhatatlan, ha nem fiú miatt. De hogy is képzelted?
2012. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekunk mond el, hogy mennyi penzt loptal el?

Ha valoban a baratoddal egyutt koltotettek el pl. az ellopott penzt, akkor foleg igaza van a mamadnak, mivel a 19 eves ffinek inkabb lebeszelnie kellett volna errol, vagy visszaadni a penzt pl.

2012. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

14 évesnek kell lened, nem 15-nek.

Egyébként meg tényleg mondd meg az igazat.

Tudod, se szigorú főnöknek nem tartom magam, se szigorú embernek, de ha valaha lesz gyerekem és ilyet tesz, simán bezárnám 18 éves koráig a szobájába, amire rácsokat szerelnék fel.

2012. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond el az igazat, mert anyukád lehet tudja , hogy mire vitted el a pénzt, csak kiváncsi, hogy te mit mondasz neki.
2012. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 szedeer válasza:
100%
Szerintem mindenképp az igazat kéne elmondanod. Egyébként azt írtad, hogy még nem vagy 15...ha 14elmúltál akkor már fiatal korúnak számítasz, és nem csukathatják le a barátodat. Ezen kívül beszélj a szüleiddel, hogy miért tiltanak a fiútól, és keressetek valami kompromisszumos megoldást, de addig ne várj tőlük együttműködést,amíg lopsz tőlük, és hazudsz.Sok sikert hozzá!!:D L/15
2012. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!