Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj, hogy a férjem soha nem...

Fáj, hogy a férjem soha nem áll ki mellettem. Mással is van így?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájna, hisz én vagyok a társa, ugyanakkor elgondolkodnék rajta, hogy abban a konkrét esetben jogosan nem állt-e ki mellettem. Ugyanis azt nem kérhetem, hogy nekem adjon igazat, akkor is, ha hülyeséget mondok/csinálok. Nem ő a felelős a tetteimért, elvégre felnőtt ember vagyok. Viszont vannak helyzetek, mikor igenis jogos elvárás a részünkről, hogy a társunk mellénk álljon.
2012. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira nem jo dolog.
2012. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Vagy így tetszel neki vagy az agyára mész
2012. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor elgyávul, és nem áll ki mellettem (anyjával szemben pl.). Mindig elmondom neki, hogy ez nekem mennyire fáj...
2012. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az anyja már nem él, de akkor sem állt ki mellettem, amikor élt. Tényleg fáj.


Köszönöm a válaszokat, most mennem kell.

2012. aug. 30. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az exeimmel volt úgy, hogy nem álltak ki mellettem.


A férjem mindenben kiáll mellettem, még akkor is ha nincs igazam. Utólag, mikor már ketten vagyunk, persze azért helyretesz engem is. Ez az egyik fő ok, amiért őt választottam, mert én vagyok neki az első.

2012. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!