Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll ki mellettem a...

Miért nem áll ki mellettem a férjem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát a franc tudja. Viszont én mindig kiállok a párom mellett, ha igaza van ha nincs :)
2011. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
úgy általában, vagy konkrét dologról van szó? Kivel szemben nem áll ki melletted?
2011. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bocs,h nem adtam konkrétumokat...

pl.tavaly karácsonykor eljöttek anyuék(500km-ről)és anyós belekotyogott,h.jó lenne ha nem jönnének minden évben(anyós külön lakik),mert(alítolag)a férjemnek terhes,h.tavaly elött és tavaly is itt voltak karácsonykor(évente 2-3alkalommal latom öket,ebből 1x ők jönnek).Beszéltünk erről a férjemmel,ő kizárja magát mondván-nem akar vitát egyik részről sem.De amikor itt voltak anyék órák hosszára elvonul a hálóba(h ne zavarjon bennünket-mondta Ő) és amikor megtudták anyuék h itthon van(azt hitték átment anyóhoz),kiakadtak-h ez milyen viselksdés...

úgy érzem nem áll kimellettem...jogosan?

2011. jan. 12. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia

Mellettem kiáll a férjem viszont ha anyós van a dologba akkor meg se szólal...Persze kiállok én magam mellett,de amikor anyós ok nélkül engem piszkál vagy leáll velem kötekedni úgy,hogy nagyon nem neki van igaza akkor azért jó lenne ha férjem mondana is valamit.Egyébként a válasza,hogy ne foglalkozzak anyjával,ne is figyeljek rá...nah igen ha ezt csinálnám akkor még rosszabb lennék amiért semmibe nézem.Egyébként apóst soha nem ismertem mert már elég régen meghalt és férjemnek csak anyja maradt akinek a mindene a két gyerek és ha véletlen velük van baja is a 2 menyét tölti le nem a gyerekein,ők meg nem akarják anyós megbántani stb így mind kettő egyformán hallgat ha mi menyek támadás alatt vagyunk.Én anyukám soha nem kötött bele férjembe sőt nagyon is szereti viszont ha elkezdené piszkálni akkor simán leosztanám anyámat,hogy ne piszkálja.

2011. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem
2011. jan. 12. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ezt ugye te írtad ki a múltkor?

A férjem és anyósom "önzőek" vagy csak én látom rosszul?

Szóval csak nem rendeződött a helyzet ezen a téren?...:S

2011. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
2 menyét:D
2011. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Mi a bigámia büntetése ?

2 anyós ! XD.

2011. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

12:41 igen én vagyok az a kérdés kiírója,nem rendeződött a helyzet-legalább is bennem...

anyuék elmentek még karacsony másnapján.elmondtam anyunak szívem bánatát,anyós ajtaját soha többé nem akarják benyitni,ha még eljönnek meglátogatni bennünket.a férjemmel beszéltünk a dologról és azóta megváltozott bennem vmi...:-S

2011. jan. 12. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is emlékszem az akkori kérdésedre!Jó,hogy elmondtad édesanyádnak,remélem nem rád haragudott meg,ezután legalább nem nyomja a teher a válladat.Tudom,hogy nagyon rossz ez neked én is hasonlón mentem keresztül és nálunk már úgy néz ki a helyzet,hogy én járok a saját szüleimhez,ő az anyjához és ha ünnep van,akkor megyünk együtt.Nem bírom a képmutatást és nem fogok jópofizni,a tiszteletet én is megadom,de ezzel be is fejeztük.Meg is sértődött anyósom ezen,de elmondtam neki,hogy ő gerjesztette,én azért nem járok anyámmal át,hogy fagyos legyen a légkör és aki a családomat nem fogadja el,az engem se érdekel.
2011. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!