Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek ez a kedvenc idézete,...

Akinek ez a kedvenc idézete, az mit tud az életről, a házasságról?

Figyelt kérdés
"Két szem összevillanásában néha nagyobb titok rejlik,mint húsz év házasság történetében."
2012. aug. 31. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kedvenc idézet és hogy mit tud az életről semmiféle összefüggés sincs! :)

Nekem pl. ez a kedvenc idézetem:

Mosolyogj mindig, hadd higgye a többi ember, hogy csak neki van sz.r napja! - jó kedvre derít, és talán van benne némi igazság is!

2012. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez a kedvenc idézetem, de értem, azaz érteni vélem. Két szem összevillanása NÉHA nagyobb titok, és itt a néhán van a hangsúly, tehát nem mindig, szóval ez lehet egy páratlan és váratlan ajándék, csoda, míg egy húsz éves házasság NÉHA dögunalom. És akkor nincs is mit csodálkoznunk az egész mondáson.
2012. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az idézet az első pillantásra örök szerelmet akarja leírni... Nekem nem tetszik.
2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó leírta a tutit!
2012. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokat
2014. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!