Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvenc lány illetve fiú...

Kedvenc lány illetve fiú neved? Miért pont az? És melyik nevet utáljátok? És miért?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság! :)
2012. júl. 19. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Devienne - de Mo-n még nem lehet anyakönyvezni
2012. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Fiú név talán a Levente tetszik-"kedvenc",lány hát nem is tudom

Nem szeretem a György nevet.Hogy miért,azt nem tudom megmondani.

2012. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Fiú: Ábel és Benedek. Ábel azért, mert láttam az "Ábel a rengetegben" c. filmet, és nagyon megtetszett az a kiskölyök, Benedek pedig azért, mert Szent Benedeket egy jó fej emberkének tartom. :)


Lány: Judit és Rita. Judit a bibliai Judit miatt (Judit könyve- egy nagyon okos és nagyon szép zsidó nő kalandjait írja le) Rita pedig a kedvenc szentem, Szent Rita után.


Gondolom rájöttél, hogy vallásos vagyok. :D


Amit nevet utálok az az Emese. Van egy pár Emese nevű unszimpatikus ismerősöm, de ettől függetlenül sem tetszik.

2012. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Mit szólnál fiú név alatt, Anzelm? Ismerek egy párat nagyon aranyos emberkét ezzel a névvel!
2012. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Fiú nevek közül Levente, lány nevek közül pedig a Laura tetszik:)
2012. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Amiket utálok:Levente,Károly.Nem szép nevek.A Károlyról mindig egy karattyoló papagáj jut eszembe,a Leventéről meg egy ismerősöm,akit alig tudtam magamról levakarni,olyan volt,mint egy pióca.

Utált lány nevek:Marika,több ilyen ismerősöm is van,akik elől menekülök az utcán.

Amik tetszik:Szabina.Fiú nevek közül nem tetszik egyik sem.Esetleg a Sanyi,mert vicces.

2012. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Ami tetszik: Zsófia (szép magyaros hangzása van, és erre felé nagyon ritka) Áron, Lénárd (nem tudom miért, de az Áronról egy vicces, életvidám pasi ugrik be, Lénárdról pedig egy vérbeli férfi)


Amiket utálok: Krisztián/ Krisztina (a környezetemben boldog-boldogtalant igy hivnak, és sajnos mind elég buta emberek)

2012. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Kedvenc fiúnevem a Mátyás

kedvenc lánynevem pedig a Hedvig


Amit nem szeretek az a Dorottya,Boglárka nem tudom miért de egyszerűen ki nem állhatom ezeket a neveket. (nem bántásból írtam szóval remélem nem sértettem meg senkit )

2012. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Én az ilyen magyaros neveket szeretem. Pl:. Hunor, Álmos, Boglárka.

De pl.: sírba lehet vinni azzal mikor olyan neveket adnak a gyerek,hogy Dzsenifer /legalább akkor J vel lenne leírva/

2012. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
36%

Lány Fiú kedvenc : Anja, Sascha ,Faith,Hope,Sienna

Kassius, Cripin,Alec


ami nem tetszik: Györgyi, György, László

2012. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!