Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem magam belül, mint...

Úgy érzem magam belül, mint egy öregember. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Kiábrándult vagyok, és megfásultnak érzem magam. Nincs motivációm semmihez.


Majdnem úgy élek, mint egy robot, felkelek, dolgozni megyek, hazamegyek, néha találkozok a haverjaimmal.


Az oka az lehet, hogy nagy nehezen sikerült kiválasztanom egy olyan lányt, akiről azt hittem, hogy különleges. És elhittem neki, hogy komolyan gondolja velem.

Aztán nagy nehezen magamtól kellett rájönnöm, hogy tulajdonképpen csak egy laza kapcsolat van köztünk. És minden szava ami a jövőre irányul csak hitegetés.

Nagyot csalódtam.


Azóta eltelt 4 hónap, de már nem nagyon tudnék ismerkedni lányokkal. Kiégettnek érzem magam. Meg úgy érzem mi értelme lenne megismernem valakit? Úgyse akar majd komoly kapcsolatot tőlem.

Jobb esetben pár hónapig/évig hülyít, rosszabb esetben nem jön el az esküvőre...



hogyan lehetnék megint olyan élettel teli, mint egy átlagos huszonéves?


2012. aug. 31. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem általánosítasz. ismerkedsz és aki érdekes számodra, akinél érzed a gyomrodban azt az érdekes érzést, annak adsz egy esélyt. A világon minden dolog kockázatot rejt magában. Egyszer pórul jártál,lehet, hogy fogsz is még, de ha nem próbálkozol sose jön el az igazi. Nem szabad semmit erőltetni.

Mondja ezt neked egy olyan nő, aki öregasszonynak érzi magát :)

2012. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha tudod az ellenszert, hogy hogy öregasszonynak érzed magad? :)
2012. aug. 31. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Kimerültem. Sok volt az utóbbi időben a munka, a munkán kívüli vállalások. Nagyon remélem, hogy ez az ami a kapcsolatom rovására ment és ezek miatt laposodtunk meg kissé. Tényleg annyira kimerültnek érzem magam, hogy már nincs honnan miből erőt merítenem. Holnap indulunk nyaralni. Ha sikerül minden, akkor egy fiatal nőfog visszatérni 1 hét múlva. Ha nem, akkor én is mellé nyúltam.
2012. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy pozitívan próbálod szemlélni a világot. Én alig múltam el húsz, és hónapokig úgy éreztem magam, mint egy robot. Felkelés-suli-(esetleg meló)-tanulás-pihi-alvás. Amikor rádöbbentem arra, hogy valójában egy mókuskerékben élek, pedig ennek nem kellene így lennie, akkor kezdtem el igazán élni. Társaságba járok, hétvégén bulizom (mértékkel), újra rátaláltam a hobbimra, elkezdtem sportolni. Egy csomó új célom lett, mind rövid, mind hosszú távon. Ezek motiválnak. Most már boldogabb vagyok. :)
2012. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

81%-os, ha van párod hogy éghettél így ki?


én a párom mellett is így éltem, csak teli voltam pozitív energiákkal...

2012. aug. 31. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
ne csak érezd, tégy is ugy mintha öreg lennél :)
2012. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért? Egy pár garancia mindenre az életben?
2012. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor miért vagytok együtt, ha nem vagy szerelmes?
2012. aug. 31. 15:05
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem tudnék azért együtt lenni valakivel, hogy ne legyek egyedül...
2012. aug. 31. 15:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem vagyok szerelmes. Csak azt, hogy lemerültem. Hisztis vagyok, semmi se jó.
2012. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!