Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám és a mostoha apukám...

Vájki kérdése:

Anyukám és a mostoha apukám mindig a legkisebb mostoha hugom védik. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha rosszat csinál a mostohahugom egyből engem hibáztatnak :( Szerintem nagyon el van kényeztetve és mamám is ezt mondja de semmit nem tudunk ez ellen tenni én se meg mama se :( lécci segítsetek mert néha már sírógörcsöt kapok.

2012. aug. 14. 17:07
 1/5 anonim válasza:
Ha még egyszer elöfordul ez, szólj be nekik hogy száljanak le rólad, vagy mondj olyat amitöl biztos vagy h leszállnak rólad!
2012. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én nem vgyok az a fajta :/ xdd de nem merem mer azt pont ma montam nekik h "jó nem érdekel akkor védjétek a gyereketek" de nem történt semi csak felmentem a szobámba és kisírtam magam :( enyi
2012. aug. 14. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak,hogy nem te vagy a hibás,vagy kamerázd le. Vagy mint az előző írta,ordíts,hogy "a lányocskátok volt,nem én!!" Nálam ez általában be szokott válni.
2012. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de mindentért engem hibáztatnak ti eszt nem értitek szerintem de amikor bejön a fürdőszobába amikor én vagyok bent és szólok neki h mennyen ki mert zavar (én iis lány vagyok meg ő is de akk is) és már orditozok vele akkor is nekm orditják le a fejem
2012. aug. 14. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Verd meg. És ha leszidnak a szüleid,akkor mondd meg nekik,hogy azért verted meg,mert nem fogad szót és szidd le őket,hogy nekik kéne nevelni a mostohatesódat,nem pedig neked. És mondd meg neki,hogy folyton csak téged szidnak,holott a mostohahugocskád a hibás. Neveljétek meg,mert egy igazságtalan,pofátlan szülők vagytok,mert folyton téged hibáztatnak.
2012. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!