Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen egy "igazi anya"?

Ilyen egy "igazi anya"?

Figyelt kérdés
Na, szóval a problémám az hogy én már 13 hónapja nem édesanyámmal élek...apámhoz költöztem vele jobban kijövök..most megy a civakodás a bíróságon, hogy ki nevén legyek..anyám a bíróságon azt nyilatkozta, hogy 2 hónapja költöztem el tőle....mert mivel az ő nevén voltam ő kapta rám a családit, meg a gyerektartást..amit ugyebár ha nem nála laktam neki azt vissza kéne fizetni, 13 hónapra..és ő ezért 2 hónapot mondott...apám szerint csak a "pénzem" érdekli...meg a barátnőmről is mindenfélét állít mindenkinek, amik ráadásul nem igazak....meg ha találkozunk akkor is csak veszekedünk..apával meg rendesen megértjük egymást, még úgyis hogy azért ő is szigorúan tart...

2012. aug. 31. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:

am én semmi rosszat nem látok ebbe.. maradj apáddal ha vele kijössz ennyi

jobb mint az enyém hidd el ....

2012. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ilyen, de ezt te is tudod. vagy most mi a kérdés?
2012. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves vagy? Ha elmúltál 12 éves, megkérdez a bíróság, ha pedig 16 is elmúltál, dönthetsz, hogy kinél élsz, és a bíróság ezt csak akkor nem hagyja jóvá, ha az a szülő aki mellett döntöttél, veszélyezteti a normális fejlődésedet. A tárgyaláson tanúvallomásban elmondhatod, hogy mikor költöztél apádhoz, illetve hozhattok egyéb tanúkat is, akik ezt igazolják.
2012. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Te megítéled az anyádat? Talán rossz volt hozzád? Ütött vert? Ivott, mint gödény?

Esetleg szegényebb volt apádnál?

Hány éves is vagy te? elmúltál már 12?

2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
no, akkor happy ending. anyukáddal mindig vitáztatok, elköltöztél tőle, most apukáddal élsz, akivel jöl kijössz. mi itt a kérdés? vagy szeretnéd még néhány oldalon keresztül szapulni anyukádat pár vadidegen emberrel?
2012. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"vagy szeretnéd még néhány oldalon keresztül szapulni anyukádat pár vadidegen emberrel?"


szerintem is csak ezt akarja

2012. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A családit még elhiszem, hogy megkapta, de hogy apád nem fizetett utánad gyerektartást, az fix. A pénzes dolgok amúgy sem tartoznak rád, mit vársz, mit írjunk? Hogy de sz.r neked? Nem úgy tűnik. Ott laksz ahol akarsz, akkor veszel össze anyáddal amikor akarsz, mégis mi a bajod?
2012. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
lehet most hogy ideiglesenesen jo de hossu távon nem biztos ha nem lenne igazi annya akkor nem civakodna érted és az a pénz amit kap rád az igen kevés de csakis te tudhatod hol jobb azért mérlegelj
2012. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a pénzt akarja,elvégre 13 hónapja élsz apuddal,ő meg csak 2 hónapot mondott-ilyenkor ugye anyudnak kéne gyerektartást fizetnie,de nem akart..
2012. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.Sok nő nem anyának való.Az én anyám is ilyen.

Gondolom ezt eddig is tudtad.Legalább neked ott van apukád.Törődj vele.

2012. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!