Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Hogyan tegyem túl magam ezen a megaláztatáson?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most legtöbben azt fogjátok gondolni, hogy milyen értelmetlen, meg a többi, de ez komoly... Sok pofont kaptam már az élettől, nem is kicsiket, de még sosem látott senki sírni. Volt már, hogy mások előtt könnyek futottak a szemembe, amikor már a határán voltam, de mindig elfojtottam őket. A barátaim között én vagyok a "kemény nővér". Viszont a minap (Valamiért mégis jobb, hogy nem valaki más előtt...) olyan szinten össze vesztem anyámmal, hogy az elképzelhetetlen. Több óráig veszekedtünk, mindvégig visszafojtottam a sírást, pedig anyámnak már patakokban folytak a könnyei. Pár óra után anyám után mentem bocsánatot kérni, és hirtelen... Mint akiből öntik, elkezdtek folyni a könnyeim. Alig láttam valamit, nem éreztem semmit csak rettentő fejfájást, de olyan szinten folytak a könnyeim, hogy akárhogyan töröltem az arcom, csak egyre vizesebb lett. Anyámnak teljesen kidülledtek a látványtól a szemei... Lehet hülyeség, de azóta teljesen zavarban vagyok...

2012. aug. 31. 00:02
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Szerintem a sok elfojtott düh és fájdalom miatt nem bírtad tovább ez normális néha mindenkire ráfér egy kis sírás legalább kiadod magadból az se jó ha elfojtod mindig..:S
2012. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ez... Annyira megalázó...
2012. aug. 31. 00:04
 3/28 anonim válasza:
Nem lehet mindig erös az ember mindenki sírt már életébe és ez úgy nézve jó dolog mert akkor tudod h érzel és nem vagy egy gép szerintem nem gáz nekem volt olyan korszakom h mindennap sírtam vannak hullámvölgyek amikor van h egyszerűen már nem lehet bírni..
2012. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ezen a megalázó. Egészséges. Épp itt volt az ideje.
2012. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi a megalázó ezen!Szerintem semmi!Én ma elsírtam magam az utcán,aztán egy egészségügyi központban is.

Havonta egyszer szoktam sírni,nincs ebbe semmi rossz,teljesen egészséges.

2012. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye egy hozzáállásod van, mindezt amúgy is magadnak csináltad, ki kell magadból adni a negatív érzéseket. Pont senkit nem érdekel, hogy te otthon a párnáid között nem vagy tökös gyerek és kisírod magad, de meg kell tanulni a pofonokat feldolgozni, így csak elnyomod magadban és a végén ez lesz belőle. Aztán nehogy azt hidd, hogy ez ennyi volt. Ki kell a régi dolgokat beszélni magadból, vagy kiírni egy naplóba amit aztán el is égethetsz, alaposan kisírni magad, kiadni a fájdalmat, mert mocsokosul be fogsz savanyodni. Nem attól leszel menő, hogy adod a tökös, jégcsap királyt/királynőt. A sírás normális, ugyanolyan EMBER vagy, mint bárki más, mindenki szokott sírni.
2012. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha javasolhatok valamit, a büszkeség ezen szintjén kellene inkább túltenni magad, a harag mellett a büszkeség a másik igen rossz tanácsadó

Mert hát az még nekem is, férfiként tök természetes, hogy egy nagy veszekedéstől az ember képes migrénes rosszullétet kapni, n.b. a dühtől kitágulnak az agyi erek és nő a vérnyomás... és annak pont ez a tipikus tünete, az embernek rettentően fáj a feje, és gyakran folyik a könnye. És a feszültség elmúltával sokszor magától is helyre jön...

2012. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
6# Ahogy nézem, egyszer sem írtam, hogy nem szoktam sírni. Azt írtam, hogy még senki sem LÁTOTT sírni. Ez azért van ,mert igen, ez az én hibám. Szeretem ha mások kisírják nekem a szívük baját, mert akkor érzem, hogy bíznak bennem és segíthetek, de magam részéről mindig is elfogult voltam és a gyengeségnek tudtam be ha mások így látnak. Sokszor kijárok az erdőbe sírni, eső van. Mélyen bennt az erdőben úgy ordíthatok torkom szakadtából, ahogy csak tudok, mert senki sem tudja meg... Úgyhogy ki szoktam vezetni magamból a fájdalmat NEM ERRŐL VAN SZÓ! Viszont most meglátott valaki... És lehet, hogy gázul hangzik, de nem tehetek róla, normális lány vagyok, de ez a hülyeségem megvan. Senki sem tökéletes. Én ettől nem érzem magamat tökösnek, egyáltalán. Nem érdekel, hogy most mit gondol rólam, mert látott sírni, az sem érdekelne ha más látott volna, a saját magam hülyesége miatt zavar! (És egyáltalán nem vagyok jégcsap királynő, én vagyok az aki általában nevetteti az embereket. Vicces és barátkozó típus vagyok.:))
2012. aug. 31. 00:55
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

de fura, nekem meg pont az a bajom, hogy ha kell ha nem elbőgöm magam :( mindig

ha valakivel veszekszem, ha valaki megbánt, ha valami rossz történik, állandóan elbőgöm magam és nem tudok rajta változatni


nézd a jó oldalát: anyukád látta hogy sírsz, tehát elhittte hogy tényleg megbántad a veszekedést


22L

2012. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9# Az sem lehet a legjobb.:( Ó, anyukámmal, nincs semmi gond... Nagyon szeretem az anyukámat, és bocsánatot kértünk egymástól amiért ilyen szemetek voltunk egymással.:)
2012. aug. 31. 01:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!