Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnyának neveznek, az...

Ha csúnyának neveznek, az normális hogy elvette az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Gimiben tetszett egy srác. Amolyan menő gyerek volt, jóképű stb. Ismertük egymást, jóban voltunk. Volt egy barátnője aki anno gogo táncos volt, meg sztriptízt vállalt stb (17-18 évesen). Mikor szakítottak azt hittem összejövünk, de ő kijelentette hogy csúnya vagyok és bottal sem piszkálna meg. Eltelt azóta 4 év, volt párom, de mai napig fülembe cseng ahogy mondta....Ő 2,5 éve együtt van egy erősen molett, szemüveges lánnyal...
2012. aug. 31. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mégse lehettetek valami jóba:/ Amúgy ezek a "menő pasik" már csak ilyenek, nem kell velük foglalkozni.
2012. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Már majdnem megsajnáltalak, de az utolsó mondatod után véletlenül sem. Mit akarsz ezzel mondani, hogy erősen molett és szemüveges a lány? Csak nem azt, hogy szerinted csúnya? Neked szabad, de rólad nem?
2012. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát a kérdésedre a válasz: igen, normális hogy elvette az önbizalmad, de már ne is haragudj elég egy tapló srác lehetett... Ne ezzel foglalkozz, a volt párod biztos szépnek talált, és ha magadat nem tartod csúnyának, fiúknak is tetszel, ne egy öntelt barom miatt legyél szomorú.. főleg ha még jóba is voltatok, elég undorító amit mondott.
2012. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is kiakadtam az utolsó mondatodon :) Amúgy igen, erősen önbizalom csökkentő az ilyen kijelentés. Rajtam tini koromban volt pár kiló felesleg de a mai napig arra gondolok mennyire kicsúfoltak miatta... de nem kell vele foglalkozni, az ilyen srácoknak csak a mű csajok jönnek be, az meg lehet hogy nekik szép,de szerintem gusztustalan. Azzal meg mi a bajod, hogy a mostani csaja kissé molett és szemüveges? Ezek nem meghatározó dolgok.... kicsit féltékeny vagy ugye? :)
2012. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De nem is az hogy molett meg szemüveges és ezért csúnya. Hanem ha már azt mondta hogy én csúnya vagyok, az előző barátnője meg tényleg "mű", akkor azt gondolnám hogy majd egy platinaszőke műhajú plasztikcicával jön össze, szóval értitek milyen típusra számítana az ember. Ez a lány meg más.


Meg na, fájt mikor ezt mondta. Főleg hogy azt hittem jóban vagyunk, kicsi korunk óta ismertük egymást, anyukáink kolléganők voltak. És akkor tesz egy ilyen kijelentést, de nem hogy körülírná, hanem pacekba bemondja...

2012. aug. 31. 23:03
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy azóta már okosodott ez a fiú?

És az is lehet, hogy téged még mindig ő érdekel?

2012. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Én bevertem volna a képét. Főleg ha a barátomnak, vagy haveromnak gondolom. Biztos megfogta valami abban a lányban, vagy már benőtt a feje lágya, és már nem csak a külsőségek számítanak neki.
2012. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez a menő srác mégsem kedvelt tége,csak azt hitted(sajnos)!

Absolute nem voltál az esete,sikeresen le is koptatott.

De ettől nemhinném,hogy valóban csúnya lennél.

2012. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Erre a történetre pont illik az hogy ha egy nőt lecsúnyáznak, az egész életében benne marad. És ez így is van, bár engem sose csúnyáztak le szó szerint (vagy csak nem emlékszem rá..), kövér voltam, és elég erősen azt éreztették velem sokszor és finoman is próbáltak erre ráközelíteni, bár teljesen tudtam magamról..szóval úgy hogy nem közölték ezt velem sose, a puhatolózások nagyon is megmaradtak bennem.

De gondolom mivel neked tetszett is a srác, ezért is maradt meg benned ennyire.

2012. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Lehet tudta, hogy odavagy érte és Így akart kiábrándÍtani magából.De beszéld meg vele, hogy miért reagált ilyen durván.
2012. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!