Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem normális, hogyan...

A férjem normális, hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés
Lassan vége a nyárnak, a gyerekeket még el akarjuk vinni valami programra, vidámparkra gondoltunk. Hozzánk közelebb van a Mesepark Ausztriában a Fertő-tónál, mint a budapesti vidámpark, de a párom morogva fogadta az ötlet, "biztos jó drága" "a rohadt nyugatiak kizsákmányolnak minket" szlogeneket hangoztatva. Amikor a park weboldalán megláttam, hogy a gyerekkedvezményeik miatt, no meg a mai benzinárak miatt olcsóbb lenne ide elmenni, mint a pesti vidámparkba, akkor meg azzal jött, hogy biztos mesterségesen van olcsón tartva az osztrák vidámparkba a jegy, mert összejátszanak valami magyarellenes szervezettel az európaiak (így hívta az osztrákokat vagy mittudomén már kiket) hogy a gyerekeket elcsábítsák a magyar kultúra felől az európai kultúra felé, és balliberális világpolgárrá neveljék őket.

2012. aug. 29. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Ezt köszönd meg a Jobbiknak.
2012. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezz vissza: az osztrákellenessége a fontosabb, amivel a világon semmire se megy, vagy az, hogy ne vágja haza a családi költségvetést a vidámparkozás. Egyúttal megkérdezheted, hogy a saját nézetei a fontosabbak, vagy hogy ár-érték arányban megfelelőbb programot töltsön el a családjával.
2012. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem menyivel másabb folklór és kultúra van egy osztrák vidámparkban. A hullámvasút az hullámvasút.


A férjed furcsa, de akkor menjetek Budapestre. De szerintem ez a vidámpark egy sz@r. Menjetek inkább az állatkertbe.

2012. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem értek a politikához, de annyit tudnék javasolni, hogy mindengféle politizálás nélkül beszéljétek meg,hogy még szeretnétek egyet kiruccanni:)
2012. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
magyar gyerek menjen magyar vidámparkba. nem vagyok jobbikos,de igazat adok neki,miért menjetek oda,ha Magyarországon is vannak szép helyek,vidámparkok? ráadásul a pénzetek itthon maradna. ezzel nem azt mondom h sehová se menjetek csak itthon
2012. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Hm. Szegény gyerekeitek, az apjuk jól tele fogja tömni a fejüket a nemzetikereszténykonzervatívősmagyar marhaságaival. Egy vidámparkban politikát látni... nem, a férjed nem normális.
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális a férjed.


Arra azért kíváncsi lennék, hogy az osztrák vidámpark kultúra mitől AZ európai kultúra, és a magyar vajon milyen. Talán afrikai?

2012. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Túlreagálja. Bennem is van hazaszeretet, de ez azért túlzás.

(Bár ne hidd, hogy ez egyedülálló dolog nálunk a világban, megnéztem pár "Így jártam anyátokkal" részt, ott is kemények a USA vs. Kanada szájkarate-meccsek.)

Ha ilyen, akkor korábban is ilyen volt és meg is nyilvánulhatott már hasonlóan.

2012. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora badarságot hogy állíthat? A külföldi szórakozóhelyek nem a magyar gazdasághoz igazítják az áraikat. Ráadásul ennyi erővel senki ne tegye ki a lábát az országból, nehogy szívjon magába másfajta kultúrát.
2012. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Mekkorák a gyerekek? Azért kérdezem mert én budapesti vagyok és szerintem egy kalap sz*r az itteni vidámpark. Drága mint a dög, van amiért külön kell fizetni még bent. Kicsi gyerekeknek alig van valami értelmes dolog bent. Az új hinták pedig tényleg nagyon vagányak csak éppen felnőtteknek valóak. Azért, hogy a százéves gagyi mesecsónakba üljetek, meg átsétáljatok a még gagyibb elvarázsolt kastélyon nem érdemes ide utazni. Menjetek inkább kalandparkba, vagy Visegrádra bobozni de ez a vidámpark nem éri meg a pénzt.
2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!