Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már lassan négy éve együtt...

Már lassan négy éve együtt vagyunk a párommal és még mindig nem fogadja el őt a családom . Már engem és őt is inkább ellenségként kezel, főleg az apám . Összeomlasztották a gyerekkoromat. Hazudtak nekem. Ti ezt hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek? Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

2012. szept. 1. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális válaszhoz elégkevés az info. Kicsit bővebben írd le,amiket csak szőrmentén említesz.
2012. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mielőtt még összejöttünk a párommal már egy éve ismertük egymást,akkoriban csak apám meg bátyám vicceskedett a nevével.Nem is vettem figyelembe. Amyám no

rmális volt vele.Miután összejöttünk anyám hárpiává vált ,mintha kicserélték volna.Elviselhetetlen lett. Sokszor ellenem is cselekedett a szavaival .A páromat orrba szájba alázta a külseje miatt.(mer a párom nem a nők ideálja ,de nem ez a fontos)

Meg kevésbé tanult,munkanélküli stb. nem számított nekik,hogy sokkal boldogabb lettem (előtte rossz időszakom volt)Szó szerint nem tetszett nekik és éreztették velem ,hogy boldog vagyok (az ő házasságuk sztem sose volt boldog)Suli után elmentem otthonról mer nem bírtam elviselni,hogy állandóan a szájukra veszik a páromat és a családját is.(a családjuk első perc után befogadott engem, párom anyukája anyám helyett anyám lett)

Anyám ellenségessége már volt,hogy odáig fajult,hogy bárcsak elvetettelek volna téged is és szültem volna másikat az legalább velem lett volna. A rokonaimnak elhordtak a szüleim mindennek .Nyilvánosan alázgattak a párom miatt és a páromat legfőképp.Apám,anyám és bátyám is egyaránt.Sok mindent lehetne írni.Egyenlőre ennyi

2012. szept. 1. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,már családi hagyomány,mivel ezt csinálta mamám apummal,mint anyós és most úgy néz ki mi jövünk.. Viccesen mondanak vmi bántót,ha megvédem a férjem,akkor én vagyok a hülye mert elvakít szerintük a rózsaszín köd.. Anyum már olyat is mondott,h útál.. Én sem értem miért jó nekik,de ilyenek. Próbáld ne emészteni magad rajta,ha nem jogos,amit mondanak,engedd el a efüled nmellett.. Ha nem bírod ki marad a vita.. 27l
2012. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most nem értem akkor most kinél lax? Anyukádnál vagy anyósodnál?
2012. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A párommal lakom külön lakásban már,de egy ideig a pároméknál laktam .Úgy 1,5 év után miután összejöttünk.
2012. szept. 1. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is igy voltunk,anyám értelmes ok nélkül gyűlöli páromat,pedig nem ismeri.

3 éve nem láttam anyámékat,előtte is csak kb évente.

Mi párommal boldogan élünk 15 éve,anyósom egyben pótanya is nekem,egyszem unokájáért rajong (ellenben az én anyámmal,aki talán kétszer látta)

2012. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!