Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat egy ember érzése...

Változhat egy ember érzése ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel le tudnám élni az életem. Ő a munkája miatt sokat utazik, keveset van itthon. Én így is bevállalnám ezt a kapcsolatot, biztos nem lenne egyszerű, de azt semmiképpen nem szeretném ha feladná a munkáját.


Ő is adott jelzéseket arra h kellek neki, akar.

Az utóbbi időben (1 hét) megváltozott mintha kicserélték volna.. Változhat egy ember érzése ennyi idő alatt?


Ő azt mondta h az frusztrálja h messze vagyok. Az teljesen kizárt h másik nő lenne képben.


Érdemes érte küzdenem?


2012. szept. 1. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy ő is bevállalja a távkapcsolatot, mint ahogy Te. Az ő szemszögéből gyakorlatilag azt jelenti, hogy hűségesnek kell lennie a sok-sok utazás alatt, amit lehetséges, hogy most gondolt át jobban, ezért változott a hozzáállása.


A magam részéről úgy vagyok vele, hogy ha valakinek az érzelmeiért küzdeni kell, akkor inkább keresek olyat, aki szívesen bevállalja velem.

2012. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyrészt nincs sok lehetősége ismerkedni tehát az h hűségesnek kell lenni az nem okozna neki gondot.

Ezt azért mondom mert már régóta ismerem.


Nagyon rég óta van egyedül, és nem azért h minél több nőt dugjon meg.

2012. szept. 1. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki sokat élt egyedül, az könnyen visszaretten az elköteleződéstől. Igen, lehet, hogy rájött, hogy bár szeret és szeretne veled lenni. Még jobban szereti a régi biztonságos, nyugodt életét. Amikor azt csinálta minden percben, amit csak akart és ebben senki nem zavarta.


Én is ilyen vagyok...

2012. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!