Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat az ember és az...

Változhat az ember és az életstílusa?

Figyelt kérdés
A barátom 10 évvel idősebb nálam, eddig még egy lányt se vett igazán komolyan, senkivel nem akart összeköltözni, sem komolyabb terveket és eléggé kicsapongó típus volt. Egészen míg megismerkedtünk. Visszafogottabb lett és engem már egy hónap után megkért, hogy költözzek hozzá, a kezemet is megkérte, sőt már a babával nyaggat. Ismerősök szerint megfogtam, de lehet egy tipikus agglegényt megváltoztatni? Vagy ez csak átmeneti időszak? Nehezen bízom benne
2009. márc. 30. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves a barátod? Lehet, hogy most "nőtt be a feje lágya". Igen, az ember folyamatosan változik, jó esetben komolyodik, megállapodik, már nem vágyakozik az állandó szórakozás után.
2009. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki változik ,igények is mások ahogy idősebb ,tapasztaltabb . Örülj neki ,hogy olyan párod van ,aki döntöt ,és lecsillapodot.

Kiélte magát és veled szeretne családot alapítani.

2009. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én 23 éves vagyok a párom 28 idén lesz az esküvőnk. Ő is elég kicsapongó volt mondjuk nem kapcsolatból nézett félre csak úgy összeségében elég sok kapcsolata volt. Mindíg azt mondta ő nem fogja senki kezét sem az utcán és nem mondogatja hogy szeretlek és nem gügyörészik. Ehhez képest én le sem tudom "vakarni "magamról állandóan ölelget puszilgat a barátai is telejsen befogadtak mondják hogy nagyon szeret. Együtt megyünk mindenhová. A szülei is teljesen befogadtak értékelik hogy "józanabb" férfit faragtam a belőlle. Pedig nem tettem semmi különöset csak magamat adtam nem lógtam rajta hagytam menjen ahova akar és lefektettem pár alapszabályt. Sztem nem kell aggódnod miatta figyeldd hogy amit mondd összhangban van e azzal mait csinál szülők barátok ilyesmi. És örülj neki!
2009. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!Én is voltam pont ilyen szituban.

Az akkori párom nálam úgyszintén 10évvel volt idősebb. éás ő is elég kicsapongó volt, stb, ahogy te is leírtad.

Megismerkedtünk, összeköltöztünk, ő is eljegyzett, babát akart, csak valahogy a félsz, hogy nem őszinte velem, tudván a csajozós múltját, én ezt halogattm, mert hát fiatal is voltam(20éves akkor), és van még időm címmel...

Aztán a gyanúm beigazolódott.Dolgoztam kinnt külföldön, és hamarabb jöttem haza, hogy meglepjem, de én lepődtem meg, mert mert nyomokat hagyott maga után a lakáésban, hogy volt valakivel(idegen --női--illat, nem úgy volt a vitrinben összepakakolva, stb, amit egy nő azonnal észre vesz)

Nem ismerte be.

Még ezután pár hónapig együtt voltunk, aztán én kezdeményeztem a szakítást 3év együtt élés után, és tudod mit kaptam?

A fejemhez vágta, hogy mekkora egy szemét vagyok, mert ő már 33éves, és nem olyan könnyen talál társat, meg ha nem akarom leélni vele az életem, minek raboltam az idejét, stb...

Miután külön mentünk, vissza hallottam a viselt dolgait: a volt csajától kezdve, a műkörmösömig(akihez havi szinten jártam, és akapcsolatunk is jó volt), mindenkivel megcsalt, akivel csak tudott.

Ez az én sztorim, te valószínű nem jársz így, mivel így leírni szavakban 3 évet nem lehet, és nálunk volt még sok tényező, hogy mi, és miért történt.

Sok szerencsét, és megfelelő bizalmnat egymáshoz!

2009. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom is elég kicsapongó volt, hetente többször eljárt bulizni a haverokkal. Most már 1,5 éve vagyunk együtt, össze is költöztünk kb. 4 hónap után, teljesen megváltozott. Imádom! Én sem akartam egy darabig elhinni, hogy igaz, de szerencsére eddig még nem cáfolt rá. Otthon segít a háztartásban, bevásárol ha kell, mindig hazajön egyenesen a munkahelyéről és nem utolsó sorban szeret engem. Bízz benne, de azért ne legyél vak a szerelemtől! :) Mennyi idős vagy egyébként? Mióta vagytok együtt?
2009. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, ő 32. Én modellkedtem, ő viszont nem egy feltűnő jelenség, bár nem is azt szeretem benne, hanem a személyét. Nagyon féltékeny is rám. Viszont mindig engem helyez előre (lekopogom:)), tehát főleg velem szervez programot, ha én nem érek rá, inkább akkor lóg mással. Én eddig a jó oldalát látom, csak a "régi dolgairól" hallottam. Dehát ilyenek a férfiak... Mi nők pedig ezekszerint mindent elérhetünk (?) :D
2009. márc. 30. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát elég fiatal vagy! Már bocs. Én még a gyerekkérdéssel várnék. Főleg a Te karriered szempontjából, most nem a legkedvezőbb időzítés lenne. Én minimum 1 év együttélést gondolok optimálisnak, hogy megismerje az ember a másikat. (A szürke hétköznapok.) De Te érzed! :)
2009. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes a helyzet.


Egy férfi 30 felett, pláne ha addig volt is alkalma bőven kiélni magát (utálom ezt a kifejezést, de így legalább mindenki érti mire gondolok) megállapodhat. Főleg, ahogy írod, hogy ő maga nem nagy szám (külsőre), örül, hogy talált egy igazi kis fiatal bombázót magának, aki még egy 10-essel fiatalabb is nála. Minden férfi erről álmodik.

Elhiszem, hogy szeretne megtartani és magához láncolni.


DE! ha már úgyis együtt laktok, adj egy kis időt nyugodtan magadnak és magatoknak, egy év alatt szinte minden helyzet előfordul. Addigra kiderül, hogy átmeneti "elmezavar" nála, vagy tényleg szeret és komolyan gondolja. Majd csak akkor döntsétek el UTÓLAG, az alapján, hogy hogyan éreztétek magatokat az elmúlt 1 évben együtt, hogy érdemes-e összeházasodnotok?

Addigra te is jobban tudni fogod, hogy mennyire bízhatsz benne.


Addig semmi baba téma! Az nem vicc és csak házasságon belül érdemes! Fiatal vagy még és senkinek sem lenne jó, ha későn jutna eszedbe, hogy esetleg te akarsz mégis mást.


Még egy gondolat:

Ha egy férfi több nővel volt már, az többnyire előny szerintem, mert már tudja, hogy mire számíthat általában és ő maga mit vár el egy nőtől. És ha azt megkapja jelenlegi párjától, akkor már nem lesz szüksége más nőkre, hogy kísérletezgessen.

2009. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!