Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy anyámék nem...

Hogy van az, hogy anyámék nem vesznek egy 3500 Ft-os fülhallgatót, amibe egyébként beszállnék 2000 Ft-al, miközben ők már azt tervezgetik, hogy hova rakják tavasszal a félmilliós medencét?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 12:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet erre 1500 Ft-ot rááldozni?
2012. szept. 1. 12:51
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Az 1500 Ft nem olyan sok, össze tudod szedni. Anyukádék pénze az övék, majd ők beosszák. Tervezgetni meg mindent lehet.
2012. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 yuda ***** válasza:
9%

A legfontosabb dolog miatt, amivel érthetetlen okból nem számolsz.

Azért, mert az az ő pénzük, nem a tiéd.

2012. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ők jövő héten mennek a medencéért, mert apám utána szabin lesz és addig van leakciózva.És mégis honnan szedjek össze 1500 F-ot? Kolduljak? Meg szerintem akkor sem engednék, hogy megvegyem, ha a saját pénzemből venném ,mert a múlt hónapban egy fém pedált akartam venni a biciklimre a saját pénzemből, de azt sem lehetett.
2012. szept. 1. 12:55
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát azért a gyereküknek ennyit igazán adhatnának. Hogy az ő pénzük.. akkor a gyerek takarodjon ki a házból és ne egyen mert az az ő házuk és az ő kajájuk? Persze lehet más oka is hogy nem adnak pénzt, én nem tudom mennyire jó a kapcsolatotok vagy éppen haragudnak-e. Szerintem ez önzőség ha egy szülő nem költ a gyerekére, a mi családunkban az a normális hogy segítik egymást szüleim és a nagyszülők ha valakinek épp nincs pénze, pedig már felnőttek.
2012. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kérd meg őket szépen.
2012. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy általában miket vesznek neked, mennyi zsebpénzt kapsz. De amúgy egyetértek, hogy ha valóban tellik rá, akkor nem lenne nagy áldozat a szülők részéről. Szerintem egy fém pedál meg egy füles még nem luxus.


Arra is gondoltam, hogy talán nem akarnak elkapatni, mármint hogy ne kapj meg mindent, mert akkor elkényelmesedsz, és túlságosan megszokod. Ezzel egyébként egyetértenék, ha mondjuk egy 10-20 ezer forintos fülest akarnál venni. A saját pénzedből meg pláne nem értem, miért ne vásárolhatnál. Gondolom azért kaptad a pénzt, hogy elköltsd. Vagy ha engedélyt kell kérni rá, akkor minek adnak pénzt? Nem értem.


Viszont a lényeg,hogy nem tudsz mit csinálni, akármit írunk itt. Mindenképpen velük kell beszéljél.

Amúgy ha simán elmennél egy boltba, és megvennéd a pedált, akkor mi történne? :)

2012. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

16 vagyok, nincs, amiért haragudhatnának, nem cigizek, nem piálok, nem drogozok, nem járok discoba, nem herdálom el a pénzt(bár nem is lenne mit, mert zsebpénzem sincs).

Elég nehéz velük értelmesen beszélni, mert nem képesek normális inkodokkal megmagyarázni, csak annyit mond apám legtöbbször, hogy "Fiam, nem vehetsz, és itt le van zárva a téma!"

2012. szept. 1. 13:09
 9/23 A kérdező kommentje:

Hogy mi történne?

Hát valószínűleg jó ideig nem kapcsolhatnám be a gépemet, és ha hazaérnék, akkor elvennék, a telefonomat is, hogy nemhogy véletlen arról netezzek wifiről.

2012. szept. 1. 13:12
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez kicsit tényleg durva. Nem irigyellek. :(

Csoda, hogy egyáltalán biciklid és géped van. Tényleg, azokat hogy sikerült kicsikarnod belőlük?

2012. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!