Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan osszak be 2000 ft -ot...

Hogyan osszak be 2000 ft -ot jövő hét szerdáig?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk és nem tudom mit vegyek ebből, hogy tudjunk enni és suliba is legyen tízórai a kislányomnak. Nem sok minden van itthon.Semmi hús és köretnek való.
2011. febr. 24. 09:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Kenyér, zsír, krumpli, lekvár.

Ezek viszonylag olcsók és sokáig tartanak. Sajnálom, hogy ilyen rosszul állsz anyagilag :-(

2011. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán még tészta féléket ehetnétek, esetleg csinálj palacsintát csak tej nélkül.Ebből a zsír,lekvár, kenyér, krumpli, tészta dologból, kijöhet prézlis tészta, lekváros palacsinta, krumplis tészta, sok zsíros kenyér, ha veszel pár tojást, akkor hajában főtt krumpli kemény tojással, rakott krumpli, tojásos nokedli.
2011. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk már ilyen helyzetben, és én akkor úgy oldottam meg, hogy vettem 1 kiló párizsit, margarint, kenyeret, és kihúztuk ameddig tudtuk.
2011. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Teljesen kétségbe vagyok esve. :(
2011. febr. 24. 09:23
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az összeg nagyon kevés.Ezt nem lehet beosztani úgy hogy 3 ember rendesen egyen 6 napig.Még akkor sem ha a legolcsóbb élelmiszereket veszed. Próbálj meg esetleg rokonoktól, barátoktól addig kölcsönkérni. Tudom nagyon rossz érzés de a kislánynak és nektek enni kell. Sajnálom hogy ilyen az anyagi helyzeted! Nagyon szomorú hogy ennyire rossz világ van!
2011. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
78%
Egyetértek az első hozzászólóval. Még pár ötlet: alma, zsemle, ebédre krumplis tészta, paprikás krumpli, palacsinta lekvárral, vagy kakaóval, császármorzsa, tojásleves, rántott leves. Ha van otthon mák, csinálj gubát. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek. Minden jót!!
2011. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Fizetem a számlákat és így meg ennivalóra nem marad. Soha nem gondoltam volna, hogy eljutunk idáig.
2011. febr. 24. 09:30
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
keves kérdező,hogyan jutottatok ide?
2011. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem íróval gondoltam megosztom, hogyan lehet idáig jutni, legalábbis nekem, hogy sikerül: Kifizetem az összes fontos számlát ( víz, villany, kölcsön, egyszeri bevásárlás) és már nincs is csak pár ezer forintja az embernek.
2011. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban nagyon is könnyű eljutni idáig! Hiába a két kereset, mire kifizeti a számlákat esetleg albérleti díjat és ne adj isten még valami hiteltörlesztés is van akkor alig marad valami. Az átlagos fizetés kevés a szolgáltatások,élelmiszerek meg drágák. Nagyon nehéz a pénzt jól beosztani,félretenni pedig lehetetlen. Sokan vannak ilyen helyzetben!
2011. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!