Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Minden férfi képes megváltozn...

"Minden férfi képes megváltozni, ha van kiért". Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, hogy mennyi belőle az illető férfi érzelmi haszna, vagyis motiválja-e eléggé érzelmileg az esetleges nő vagy kapcsolat, hogy valami élvezetes dologról lemondjon. Felületes szokásokon, felszínes viselkedésjegyeken talán nagy nehezen lehet változtatni, de alapvető személyiségvonásokon nem lehet.


Én férfiként sokat változtam amióta a mostani párommal vagyok, de nem szó szerint őérte, hanem kettőnkért, a kapcsolatunkért. De ehhez az is kellett, hogy volt elég fontos nekem a kapcsolatunk, hogy átértékeljem a régebbi szokásaimat, és eldöntsem, hogy nekem a párom van elég fontos, hogy változtassak magamon.


A legtöbb férfi azért nem változik semmit, mert érzelmileg nem motiválja eléggé semmi hozzá, hiszen az adott nő annyira nem fontos neki, hogy valami sokkal élevezetesebb dologról lemondjon.


Magyarul a férfinek nagyon kell akarnia változni, de alapvető személyiségjegyeket még így sem fog tudni soha megváltoztatni.

2012. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz lehet. De meddig? Úgy értem, egy nap eljön az idő, mikor hozzávágja a másikhoz, hogy érted változtam meg. Ennek is két verziója van. A nő akarta, hogy megváltozzon, vagy épp rávágja, hogy ki kérte?

A másik lehetőség még, amikor valaki nem a másikért változik, csak annak hatására, de ez mindennapos dolog, hiszen hatunk egymás életére, inspiráljuk egymást, vagy épp rosszabb esetben lehúzzuk egymást. De ez inkább önmagunkért változás, egy másik ember hatására.

2012. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bence_ ***** válasza:

11-es jól írta. Ha valaki akar (motiválva van)akkor tud változtatni. Mert szeretne más lenni.

Mindenki változik ha más nem fásultabb lesz.

2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A #2-es válaszolóval értek egyet férfiként. Azt az embert, akiért én alaptulajdonságaimban megváltoznék, még nem szülték meg, és valszeg nem is fogják...
2012. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Hölgyeim, akkor illik úgy viselkedni, akiért érdemes megváltozni. Érzelmi intelligencia növelése (ma a nők ebben nagyon nagy hátrányban vannak), lojalitás, szétválasztás (a férj gyerek születése után is férj marad és nem gyerek), nőies videlkedés, nőies öltözködés.
2012. szept. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

a férfiak nem változnak. ezt jó ha mindenki az eszébe vési. ha a pasi már az elején nem felel meg neked arra, hogy a jövődet vele töltsd, akkor kalap, kabát, mert senki miatt nem lesz belőle más ember.


akkora proli kamu szöveg ez az: úúúgy megváltozott. hát egy nagy büdi fittyfenét. max ideig-óráig teszi a szépet.

gondoljatok bele: biztosan sok nővel megesett már, hogy egy pasi szédítette heteken, vagy akár hónapokon keresztül. aztán amikor megkapta amit akart (szex), akkor lelépett, úgy h többé talán a hírét se hallottátok.

ezek után én nem hiszem el, h bárki meg tud változni ténylegesen. max felvesz egy pózt, aminek segítségével eléri amit akar, aztán utána jöhet az özönvíz.

2012. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Az emberek nem változnak.
2012. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szerintem ez idősebb korban igaz. 20 éves kor körül sokkal könnyebben változik az ember szerintem.. Akkor a lustaságot meg az ilyen komolyabb dolgokat is sokkal könnyebben leküzdi.

Így jártam én is. A párom szakított velem mert nem vettem fel eléggé a tempóját. Ő nagyon törtető,határozott típus már gyerekkora óta. Nagyon sok dologra megtanított,de nem voltam elég aktív ez alatt a hosszú idő alatt sem sikerült eléggé a megfelelő szorgalmaskodás. De most,hogy külön mentünk teljesen átértékeltem a dolgokat,teljesen máshogy állok a dolgokhoz,mint korábban. Teljes mértékben igaza van egyébként,én alapból tudtam,hogy ilyen és mekkorák az igényei.:)

2017. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!