Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit tennétek, ha a...

Csajok ti mit tennétek, ha a párotok megcsalna? Több éves házasság után megbocsátanátok neki, de viszont ti is megcsalnátok őt. Van olyan férfi egyáltalán aki hűséges? .

Figyelt kérdés
Gyerekek miatt és ,hogy annak ellenére,hogy mit tett még mindig szeretem.Miért tesznek ilyet a férfiak?
2012. aug. 30. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én hűséges vagyok, csak felém nem volt az utolsó párom.
2012. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"de viszont ti is megcsalnátok őt" Akkor én sem lennék különb. Én emlékszem kicsi koromban megkérdeztem anyumtól, hogy mit csinálna, ha kiderülne, hogy apu megcsalta. Elhagyná? Kuncogott és azt mondta, hogy ennyi év házasság után, már nem így működnek a dolgok. (Legalábbis... valami ilyesmit.) Akkoriban fogalmam sem volt, hogy ez mit jelenthetett... De mikor velem előfordult, hogy a párom megcsalt, megértettem. Én is szerettem tovább, ahogy te is.:) Nem érdekelt, bevallotta önszántából, bocsánatot kért, és kész. Elfelejteni nem kell, de megbocsátani igen. (Na persze, ezt többször nem lehet eljátszani!:))
2012. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi aki hűséges. Nem bocsátanék meg. Gyerek miatt sem élnék egy olyan emberrel aki így megalázott.
2012. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
3# Akkor te még nem láttál olyan gyereket akit a válás, mondhatni eléggé megviselt...
2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan férfi, én például nem csaltam meg a barátnőmet soha.


A férfiak azért tesznek ilyet, amiért a nők is: mert van valaki más, akihez vonzódnak szexuálisan, és az új mindig vonzóbb, mint a régi, pláne hogyha a meglévővel nincs szex vagy rossz vagy ritka. Ha otthon nincs meg amit az ember szexuálisan akar, akkor azt mástól keresi, ennyi. A nőkre és a férfiakra is igaz.

2012. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Én nagyon sok elvált szülős gyereket ismerek (az én szüleim is elváltak), és ők sokkal jobban viselik, mint azok, akik rossz házasságban nevelkednek feszült légkörben.

Az együtt maradó, de veszekedő, terrorizáló, egymást utáló, alkoholista, bántalmazó szülők házassága ezerszer jobban tönkreteszi a gyerekeket lelkileg, mintha elválnak a szülők és utána békességben nevelkednek a gyerekek.

2012. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van hűséges férfi.

Nem biztos hogy megbocsátanám, az olyan mintha nem lennék neki elég jó vagy nem szeretne.

2012. aug. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnám megbocsátani,tiszta szívből,többé nem lenne már olyan a kapcsolat mint előtte,úgy érezném bemocskolta a kapcsolatunk,és nem tisztelt ,tisztel engem,igy már Én sem tudnám Őt.Nem maradnék vele,gyerekek miatt sem.
2012. aug. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

van olyan férfi aki hűséges.

ha mgecsalna? én biztos, hogy emiatt nem csalnám meg... viszont elválnék. kivétel, ha annyira jómódú lenne a férjem, hogy a pénz miatt még ezt is épes lennék neki elnézni...

2012. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Függ a körülményektől. Ha úgy érezném hogy én is benne voltam, akkor elgondolkoznék (terhesség alatt és szülés után összesen 10 hónapig nem volt szex. Nem orvosi indokból, csak nem kívántam, amikor meg megpróbáltuk nem ment). Szóval ha nem is azt tartom normálisnak hogy ilyenkor a pasi megy és keres mást, mindenesetre megértőbb lennék.


De egyébként válnék, nem kérdés.

2012. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!