Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes egy férfi megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy férfi megváltozni egy nőért? Mit tegyek, h megtartsa amit ígér?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk majdnem tökéletesnek mondható.Jó a szex,tudunk beszélgetni,megértjük egymást stb...

Csak az a baj vele,h nem lehet neki hinni.Elsősorban férfiak válaszát várnám,vajon miért van ez?Talán nem szeret?

Amit mond,soha nem tartja be.Ne nagy dolgokra gondoljatok,csak az idővel áll hadilábon.Például ma is azt mondta 8ra biztos itt lesz(nem élünk együtt),ezzel szemben fél 10 és semmi hír,semmi sms,se egy telefon,semmi.Megbeszéltük,h ma nincs kedve menni sehova,tvzünk csak meg ilyenek.Szerintem én normálisan állok a kapcsolathoz,nem nyomozok,most se hívtam,h mi van,meg nem is szoktam.33éves a párom,és általában azért késik,mert kocsmázik.Nincs is ezzel semmi baj,beszélgessen nyugodtan,legyen el a haverokkal,nem ez zavar.Néha be is szokott rúgni,na de soha nem szóltam neki még ezért se,mert nem zavar,és egyébként sincs vele semmi baj,ha részeg...De az viszont marhára dühít,h soha nincs itt amikorra mondja.Már ezt el is mondtam neki számtalanszor.Megértem,ha halaszthatatlan dolga akadna,na de a kocsma miatt?

Mondtam már neki azt is,h inkább ne mondjon időpontot,majd jön amikor jön,de nem bírja megállni,h ne mondjon időt.Na és persze aztán soha nem is tartja meg.Nem hogy örülne,h nem szólok soha a kocsmáért meg az italért...

Ilyen apróságon miért nem változtat,ha tudja,h nekem ez nagyon fontos?Ha majd 1ütt fogunk élni,soha nem vehetem biztosra az időpontokat amit mond?Vagy nem szeret eléggé,h ezen változtasson?Mit tehetnék,h ne így legyen?

Most is ha azt mondta volna 11kor megyek,akkor oké vagy ha nem mondott volna semmit,megint oké.Na de ha már egyszer mond valamit,azt miért nem tartja be?Felhívni nem fogom az tuti.Ha jön,megint elmondom,h ez nekem nem tetszik(persze szépen,soha nem veszekszek vagy duzzogok)és holnaptól megin ugyan ez folytatódik.


2008. nov. 28. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig nem is fog változtatni ezen a rossz szokásán amíg te elnézed neki. Én nem is viselem el az olyan pasit aki megbízhatatlan. Ha ilyen az időpontokkal kapcsolatban, akkor minden más dologban is ilyen hanyag és nemtörődöm. Egyszerűen nem veszi a fáradtságot hogy időben érkezzen, vagy szóljon ha késik mert tudja hogy te nem szankcionálod a dolgot csak éppen kicsit megemlíted. Ha nem megy szép szóval akkor küldj neki ultimátumot, hogy vagy megváltozik vagy fel is út le is út. Ha igazán szeret és fontos vagy neki akkor változtat, ha nem akkor meg had menjen.

Ja és még annyit hozzátennék, hogy az állandó italozást, részegeskedést se tűrném el a helyedben egy szó nélkül. Ha már most ilyen mi lesz később ha együtt is fogtok élni. Nem baj ha találkozik a haverokkal, szórakozik de nem kell feltétlenül be is rúgni.

2008. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez nem semmi. Azert vagy merges, mert kesik, es nem azert mert kocsmazik, es reszeg.

Nem tudok mit mondani, csak azt, hogy ilyet meg eletemben nem hallottam. En a helyedben keresnek egy kocsmat kerulo pasit, aki meg idore meg is erkezik.

2008. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos soha nem fog megváltozni, ezt tapasztalatból írom. :(
2008. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!