Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy az lett a...

Volt olyan, hogy az lett a parod, akiben elso pillanatban nem lattal semmi erdekeset?

Figyelt kérdés

Mi a Te torteneted? Hol talalkoztatok, mi volt az elso benyomasod, mikor valtozott ez meg, mikor jottetek ossze?

Szivesen olvasnek sikertorteneteket :)


2012. szept. 2. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ugyan nem sikertörténet, de azért leírom, ha már kíváncsi vagy. :)


Szóval látásból ismertem, mert egyik barátnőm odáig volt érte. Akkor mi 16 évesek voltunk, ő 20 és már főiskolára járt. Számunkra ez nagy dolog volt akkoriban.

Aztán valami csoda folytán összejöttek a barátnőmmel. Nagyon örültem neki. Én is megismertem őt személyesen így. Nem mondom, helyesnek tartottam, de abszolút nem vonzott, nem az én esetem volt, meg amúgy is más tetszett akkoriban.


Szóval kemény 1 hónapig jártak. A fiú megcsalta a barátnőmet, és elég csúnya módon szakított vele. Na, akkor megutáltam, mint a fene, és nem is találkoztunk 5 évig.


Közben ez a barátnőm összejött mással, és vele is megszakadt a kapcsolatom.


5 év múlva összefutottam ezzel a fiúval, és elkezdtünk dumálgatni. Éreztem, hogy nyomul, de nem voltam rá vevő. Egy ideig leveleztünk, de mindig visszautasító voltam vele, így lekopott.


Aztán egy évre rá ismét találkoztunk. Ugyanazon a helyen nyaraltunk a barátainkkal. Ott már normálisabb voltam vele, és a hét végére azt vettem észre, hogy nem akarok elszakadni tőle. Aztán mikor hazajöttünk, randira hívott. Következő héten ismét randi. Úgy kb 4-5 alkalommal találkoztunk, és megtörtént az első csók. És végül is 2,5 évig együtt is maradtunk.


Amiért nem sikertörténet: engem is megcsalt. :D Én ebből azt szűrtem le, hogy aki egyszer megcsalja a párját, az máskor is megfogja.

2012. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm mutatott be minket egymásnak, mentünk koncertre páran, elhívtam unokatesómat, ő pedig hozott magával pár barátot, és köztük volt a mostani párom is. Elsőre kb észre se vettem, a másik srác jött be nekem. De ő is pont ugyanígy volt velem, neki is az én barátnőm jött be inkább. Aztán ismerősök lettünk Facebookon, következő alkalommal többször is elhívtuk őket magunkkal koncertekre. Ott már beszélgettünk is. Aztán egyszer csak ő tudott eljönni, a többiek nem, így 3-an mentünk el, a barátnőm, a párom és én. Barátnőm kicsit szarul érezte magát, ezért nem jött be a tömegbe, hanem hátul leült, és onnan hallgatta a koncertet, mi pedig ketten előre mentünk az első sorba. Ment a buli, a tömeg egymásnak préselt minket, akkor már beindultak a hormonok. (már előtte is flörtölgettünk kicsit). Aztán 1 héttel később volt még egy koncert, utána buli, és akkor táncoltunk meg minden, és megcsókolt :) Ez 2 évvel ezelőtt volt, abból másfél éve együtt élünk, és nagyon boldogok vagyunk! :))
2012. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a feleségemmel az első időkben kifejezetten rosszul tűrtük egymást. Nem nagyon tudtam volna elképzelni, hogy egy ilyen nőt feleségül veszek, de ő sem, azt hiszem. És milyen jól élünk már évtizedek óta! ))
2012. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!


Mi buszon taliztunk, én utas ő söför. ő már akkor megkedvelt mikor elöször látot, de én nem foglalkoztam vele, haverként tekintettem rá csak, főleg hogy akkor még együtt voltam exemmel, de a jelenlegi párom, már akkor elmondta mit érez irántam, én meg elküldtem szegényt melegebb éghajlatra.. aztán ex pasival szakitottam, és rá félévre jöttünk össze, egyre többet beszéltünk, -direkt ugy intéztem az utam hogy vele jöjjek-menjek:D- aztán késöbb találkoztunk melón kivül is, és hát végül oktoberben összejöttünk. örülök hogy végülis igy alakult.

azt hogy mikor változott meg iránta az érzesem arra igy nem tudok válaszolni, nem egyik napról a másikra ment, hanem ahogy teltek-multak a napok és egyre többet taliztunk, és megismertem belülről is milyen ember.:) aztán végül szerelem lett

hát nagyából ennyi. :)

ez 4éve volt, tavaly volt az esküvö:)

üdv

22N

2012. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2, 3 es 4, Gratula nektek :D

Nalam is kezdodik valami, a sracra elso latasra nem adtam volna ket fillert. De mar kezdem erdekesnak talalni, igy az elso randi utan :D

2012. szept. 2. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyi kisboltban találkoztam vele. Ő volt az eladó. Először amikor megláttam nagyon megtetszett, azt gondoltam, hogy egy ilyen helyes pasi tuti észre sem vesz, úgyhogy nem foglalkoztam vele különösebben. Eltelt így pár hónap, hogy jártam le boltba köszöntünk egymásnak és ennyi. Aztán egyszer csak megszólított, hirtelen azt sem tudtam, hogy mit csináljak. Motyogtam valamit és leléptem. Később összeszedtem a bátorságot és dumálgattunk. Ez kb 2 hónapig tartott. Elhívott randizni. A második randin össze is jöttünk és azóta (2 éve) nagyon boldogok vagyon együtt. :) 24L és 36F
2012. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,most Ő a férjem.Egy közösségi oldalon akart velem ismerkedni egy srác,váltottunk egy pár levelet,azt irta neki nincs egyenlőre internet kapcsolata otthon,ezért egy haverjától ír.A haverját vettem fel msn-re ,akkoriban fent voltam társkeresőn,volt egy két srác már fent az msn -en,gondoltam Őt ,Őket is felveszem miért ne.Nos a haverjával egyre többet beszéltünk,néha szinte estétől hajnalig,az elején nem tetszett a képen ,nem is érdekelt,aztán meg már egyre jobban tetszett,és csak vele akartam beszélgetni,találkozás lett belőle.Aztán egy nagy szerelem,ami azóta is tart,a barát aki ismerkedni akart velem,eredetileg,Ő lett aztán a tanúnk az esküvőnkön. :)
2012. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna ki a kérdést...:))

igen, a nagy Ő ilyen volt nekem: átlagos, még csak nem is voltam oda a külsejéért, csak egy rendes normális srácként néztem rá. Egy darabig:)

Tehát: ez a srác a volt osztálytársam testvére. Mindig is tudtam névről hogy ki ő, meg arcról is, de ennyiben ki is merült a kapcsolatunk. Általános suliban odavoltak érte az osztálytársaim:D De engem akkoriban még nem érdekeltek a pasik.

Teltek- múltak az évek, ugye jártuk az utunkat. Lett egy barátom, akivel mindig kijárkáltunk a kisváros főterére beszélgetni, bandázni és Ő mindig ott futott el. Én akkor sem foglalkoztam vele, hisz volt akkor barátom. (mint utólag kiderült, Ő már akkor kinézett magának.)

Aztán facebookon be akartam jelölni a volt otársamat, akinek a testvére Ő, de mivel piciben jelenítette meg "kit ismerhetek?" rublikát, és mivel nagyon hasonlítanak

egymásra, vezetéknév ugyanaz, keresztnév kezdőbetűje is, ezért véletlenül bejelöltem Őt ismerősnek és ezt csak akkor vettem észre amikor visszaigazolt, hogy ismer.

Akkoriban nagyon megromlott a kapcsolatom az akkori barátommal, minden héten szakítottunk és ugye változott is mindig a családi állapotom. Amikor végleg szakítottunk, rám írt Ő hogy mi újság?, látja valami nem stimmel velünk. És én kifakadtam neki:S MOndta, hogy sétáljunk és nyugodtan beszélgethetünk. 3 órán keresztül sétáltunk a mínusz fokokban. Egyre többet beszélgettünk, és lassan kialakult a dolog:) Ennek idén télen lesz 2 éve:) most vagyunk másfél évesek:) és még mindig nagyon boldogok! :))

22L

2012. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy sztori, de ebben is van véletlen:-)


Barátnőmmel 2005-ben ismerkedett egy srác Chat.hu-n. Én akkor még egyiküket sem ismertem, barátnőmet 2007-ben ismertem meg, a srácból nem lett semmi sem, mással jött össze. Egyszer egy msn beszélgetés alkalmából barátnőm bedobta a fent említett fiút, majd eldumálgattunk, végül felvett msn-re. Két hónapra rá találkoztunk, és kiderült, hogy már ismerjük egymást.


Ugyanis anno, amikor középiskolába jártam, hazajárós voltam, mindig a fél 3-mas busszal mentem haza. A mostani párom és az akkori barátnője is mindig azzal a busszal jártak haza, amelyikkel én. Sajnos, egyszer sikeresen fellöktem szegényt, akkor olyan dühös képpel nézett rám, hogy reméltem, nem futunk össze többé. Csak hát rendszeresen jártak azzal a busszal, így kénytelen-kelletlen láttam őket. Első randinkon egyből megismert:D Én is Őt, már majdnem sarkon fordultamxd.


2010. augban jöttünk össze előszőr, rá 4 hónapra szétmentünk. Ma már 9 hónapja vagyunk együtt, nem bírtuk egymás nélkül:-). Ennyi:-)


24/N, 32/F

2012. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Netes ismerkedés volt, kép alapján nem mozdult meg bennem úgy semmi. Aztán találkoztunk. Első pillanatban semmi extra. Majd megcsókolt, és valami elkezdődött, de egy hülyeség miatt dobtam. Ezután jöttem rá, hogy halálosan szerelmes vagyok belé. Elmondtam neki. Jól kihasználta ezt, párszor megdugott, majd felszívodott minden szó nélkül. Több, mint 4 év telt el, családom van, de őt azóta sem tudom elfelejteni:-(

Ennyi a történet...

2012. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!