Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu haldoklik,...

Mit tegyek? Anyu haldoklik, mondták az orvosok hogy már nem lehet mit tenni, bármelyik pillanatban meghalhat ha megcsörren a telefon már görcsbe rándulok.

Figyelt kérdés
Annyira kétségbe vagyok esve!! Nem akarom elengedni.!!! :'((( Nem lehet semmit sem tenni??? Nem fogom túl élni ha ő elmegy.. 17L
2010. aug. 31. 18:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Azt nemtudom,hogy lehet-e valamit tenni, ez nagyon szar helyzet. Én is hasonlóan vagyok vele, bár anyum nem haldoklik,de beteg, és én is nehezen viselném ha valami történne vele. A lényeg,hogy maradj nyugodt,és támaszkodj a szeretteidre.
2010. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Ne otthon várd, hanem menj be hozzá, és fogd a kezét.Nagyon sajnálom, és túl kell élned!!
2010. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom.


Én ha ilyen helyzetben lennék biztos bemennék az anyukámhoz.Odaülnék mellé,megfognám a kezét és megköszönném mindazt amit kaptam tőle.Rengeteg mindenre megtanított,amiért nagyon hálás vagyok.


Kitartást!

15/L

2010. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Már voltam, de sajnos haza küldtek.:S És mindig mondja hogy nem lesz semmi baj.. persze.. de én meghalok vele együtt.
2010. aug. 31. 18:48
 5/42 anonim válasza:
100%
Mi a baja?Nagyon sajnálom! de tényleg legyél vele az utolsó percig, amig csak lehet mond el neki, hogy mennyire szereted!!!
2010. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Mi a baja?
2010. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

Jaj Istenem,de rossz ezt olvasni! Mi a baja anyukádnak?

Amúgy szerintem is be kéne menned hozzá! Legyél erős,mást mondani nem nagyon tudok,sajnálom az anyukádat is,és téged is!

25/N

2010. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
Ha lehet,legyél mellette,ez nagyon fontos lenne. És gondolatban kérd,hogy maradjon.És imádkozz érte,szintén gondolatban.Sajnos nem tudok több hasznavehető tanácsot adni.Kívánom,hogy forduljon jobbra minden és anyukád még éljen sokáig!Neked pedig sok erőt és kitartást kívánok!
2010. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Rákos. .. már nagyon fáj mindene.
2010. aug. 31. 18:51
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs, hogy hazaküldenek.A doki nem teheti meg!Menj be hozzá, neked is jobb lesz.
2010. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!