Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? és jelen...

Mit csináljak? és jelen pillanatban? Nagyon elegem van, már gyülölöm őt

Figyelt kérdés

nagyon nagy gondban vagyok:(

és ezt már nem birom:(

18éves lány vagyok

e héten festettek nálunk bent...

és minden estére van takaritás itthon...

és a lényeg hogy mais hazaestem5kor volt 3óra táncom meg 6órám...és utána apámmal meg anyámmal nekiálltunk kitakaritani a lakást alig állok a lábamon:S

felmostam, söprögettem, port töröltem, kivettem a részem

erre apám elkezdett inni, eléggé bevan állva.

és orditozik anyámmal is meg velem is...és ilyenek mond h "leszarom ki mit gondol, ne ugassál te se...te is menjél a f*szomba..."

és ordit, és mondtam h minek kell orditani ?

erre ilyet mondd h"megverlek, takarodjál a szemem elől, mert beverek egyet és még beléd is rugok 2t"

ha segitenék az a baj..ha nem akkor az

meg h mondja "nekem te ne ugassál, kis k*csög...megtéplek"

anyám mondja neki "vegyél visszább"

erre apám "pofa be"

nagyon elegem van ebből...

minden este ezt csinálja, elhord engem mindennek, és ordit velem, meg fenyeget


2010. nov. 25. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:

úgy üvölt minden este mint 1 eszelős...komolyan mindig belémköt, tegnap direkt nekem jött 2x

meg anyámat is próbálja ellenem uszitani, hallottam h tegnap mondta h "vedd már észre milyen kis taknyos...nem látsz a szemedtől? egy bunkó.." ezeket mondta rám...

meg mindennek elhord.

még mielőtt bárki a tanulással jönne...semmi gáz nincs velem 4,3 az átlagom

2010. nov. 25. 19:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassan elkezdenék gondolkodni ,hogy előbb utóbb , de inkább előbb mégis , hogy tudnék én innen tovább állni.
2010. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mostoha apám volt ilyen. :( Nem lehetett mit kezeni vele sajnos. Volt nálunk verekedés (velem és anyuval is, öcséimmel is, mert provokált vagy szó nélkül nekünk jött) rendőrség, ifjúságvédelem stb stb. A megoldás az volt,h 15 évesen elköltöztem a Mamámhoz, mert ki akar így élni? :( :( NEM azt mondom,h te is ezt tedd!!! Csak elmondtam, hogy nálunk is ez volt a szitu és semmi nem változott a mia napig, csak az,h nekem már családom van és feléje sem nézünk! Ha nélküle békés az élet, őt kéne kitenni a családból!
2010. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amkor józan,akkor mondd el neki,hogy mennyire màr eleged van abból,hogy részegen,mindennek elhord téged.Egyàltalàn mi baja van veletek?Valami az agyàban biztosan nincs rendben.

Az alkohol nagy ur tud lenni egy csalàdban,szörnyû!!!

2010. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amikor jozan akkoris bolond
2010. nov. 25. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyétek ki! A boldogság, nyugalom mindennél fontosabb!!!
2010. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan valami hiànya van és rajtatok vezeti le a dühét!A jó dolgàt neki!
2010. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én apám is ilyen volt. Egy évig gyűjtöttem, hogy el tudjak költözni, és végül sikerült. Neked is ezt tudom tanácsolni (vagy pedig tegyétek ki). Minden megváltozik! :)
2010. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tegyék ki???Ez a legegyszerűbb?Biztosan nem szánalomból fogadták be, valószínű hogy neki is van a házban része.
2010. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!