Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldönteni egy vitát? Felrobban...

Eldönteni egy vitát? Felrobbanok a dühtől

Figyelt kérdés

A páromat ma vinném elsőnem bemutatni a családomnak. Igaz csak a nővéremékhez megyünk, de még nem találkozott velük.


Nővérem 2 gyerekkel (1 éves és egy 5 éves) gyerekkel főz és készülődik a mi kedvünkért, és átment hozzá a beteg nagynénje, hogy segítsen neki. Mert a párja dologozik.


Hív a párom, hogy nem megyünk csak később, mert ő megnézi a forma 1-et, össze vesztem vele és már menni sincs kedvem.

Hogy lehet valaki ilyen bunkó?



2012. szept. 2. 13:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tegnap direkt rákérdeztem, azt mondta olyan 2 fele megyünk.

De nem szóltam neki ma hogy forma 1, pedig ő mennyire szereti

2012. szept. 2. 13:38
 2/12 anonim ***** válasza:
akkor tényleg egy bunkó...de akkor is menj el mképp később,mert akkor meg potyára főztek...
2012. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, ha nem máshogy egyedül.
2012. szept. 2. 13:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ezen ne akadj ki!

Tudj róla, a forma 1 kb. fél négyig fog tartani, utána mosdik, öltözik párod és indulhattok. Te tudod, mennyi idő alatt értek oda tesódékhoz. Szólj neki telefonon, hogy csúszni fogtok, és ne mérgeskedj, árt a szépségednek!

Nagyon meglehet, hogy a tesódnak is jól jön az a plusz 1-2 órahossza! Nyugi!

2012. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nagy F1 rajongó vagyok, most is nézem, ráadásul most volt 5 hét szünet.

Ennek ellenére neked adok igazat, ez hatalmas bunkóság.


Nővéredéknél nincs tv, ott nem lehet nézni egyébként?

2012. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"De nem szóltam neki ma hogy forma 1"

Miért nem figyelmeztetted? Lehet, hogy neki tegnap nem jutott az eszébe, de ha szóltál volna neki, akkor tudjátok tisztázni, hogy csak kicsit később mentek.

2012. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Én tenisz-rajongó vagyok! Nehogy már valaki mástól várjam, hogy szóljon, a kedvenceim mikor fognak játszani!

2012. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6: "Miért nem figyelmeztetted? Lehet, hogy neki tegnap nem jutott az eszébe, de ha szóltál volna neki, akkor tudjátok tisztázni, hogy csak kicsit később mentek."


Ó persze, és azért is szóljon, hogy a praclikáját mossa meg miután pipikélt, mi? Könyörgöm, felnőtt emberről van szó. Ha annyira nagy rajongó, hogy nem hagyhat ki egyetlen futamot sem, akkor szólt volna időben, hogy ekkor nem ér rá. Főleg hogy ennyire készülnek a vendéglátók, így elég nagy bunkóság a részéről.

2012. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de létezik internet is a világon meg digitális felvevő, "elbájolognak" késő délutánig a nővérééknél aztán lehet hazamenni és szép nyugodtan, jóllakva megnézni felvételről a futamot. Ennyire ne legyünk már visszamaradottak, hogy ilyen mai techinkával ennyit képtelen valaki megoldani.
2012. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán. Ha annyira F1 rajongó, ne a másiktól várja el, hogy figyelemmel kisérje, mikor van futam, és szóljon neki!

Tartsa számon ő!

2012. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!