Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenéte. K eldönteni egy...

Segítenéte. K eldönteni egy buta vitát?

Figyelt kérdés
Eléggé nevetséges a vitánk de muszáj vagyok kideríteni kinek van igaza. Éppen arról megy a vita a férjem és én köztem hogy ha valaki megkérdezi tőlem hogy mi fog járni szülés után akkor azt kéne válaszolnom hogy gyes vagy gyed. Szerintem az a jó válasz ha azt mondom hogy mindkettő. Szerinte hülyének fognak nézni ha ezt mondom mert így úgy fogják értelmezni mintha egy időben kapnám a kettőt.
2012. máj. 12. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a férjednek hogy hagyja rád és inkább pattintson egy sört így szombat este, többre megy vele.
2012. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Először terhességi-gyermekágyi segély, aztán gyed, ha megvan azt hiszem 180 biztosított napod, a gyerek 2 éves koráig, utána gyes. Ha nincs meg a biztosítási időd, akkor csak gyes.
2012. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megkérdezi tőled, hogy mi fog járni szülés után, mondd nyugodtan, hogy fogalmad sincs, nem a szociális juttatások foglalkoztatnak most..
2012. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én kapni fogok mindkettőt, és a gyermekágyi segélyt is. Persze nem egy időben de nem fogom felsorolni mindenkinek hogy mikor és mi jár. Férjem szerint ezt kellene tennem. Összevesztünk hogy én hülyén fogalmazok. Ha ti megkérdeznétek valakitől és az lenne a válasz hogy mindkettő, hülyének néznétek az illetőt? És ha azt a választ kapnátok hogy gyes vagy gyed nem arra gondolnátok hogy akkor a másikat nem fogom kapni?
2012. máj. 12. 23:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézném hülyének. Sőt, mivel annyiféle ilyen juttatás van hogy képtelenség megjegyezni nekem mondhatnál bármit, akkor sem néznélek hülyének.


De tök fölösleges ezen vitatkozni nem?

2012. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? :)
2012. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, komoly. Nem véletlenül írtam hogy nevetséges és buta vita. De feltételezem mindenkinek az életében akadt már olyan vita amin felesleges volt veszekedni. Hát ez is egy olyan. :-)
2012. máj. 12. 23:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig röhögök, de mondd azt, hogy gyed, utána meg gyes. És soha komolyabb vitátok ne legyen! :)
2012. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet h még fiatal vagyok de eszembe sem jutna megkérdezni egy terhes nőtől h milyen segélyekre számít :D akkor már inkább fiú/lány lesz, neve stb?
2012. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen marhaságon vitatkozni... Ezeknek kölyök..
2012. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!