Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek becsapja a bátyámat?

Szerintetek becsapja a bátyámat?

Figyelt kérdés

Bátyám 34 éves az élettársa pedig 37, 7 éve vannak együtt. A párja állítólag nagyon szeretne kisbabát,évek óta hitegeti a testvéremet,hogy majd nemsokára lesz. Anyagiak adottak,nincs hitelük,van félretett pénzük,saját lakásuk, jól fizető állásuk. Ezért sem értem igazán,hogy mégis miért halogatja a gyerekvállalást? Ehhez tudni kell,hogy a testvérem megvan bolondulva a gyerekekért,már vagy 10 éve szeretne sajátot. Egyre inkább kezdem azt hinni,hogy csak hülyíti a testvéremet és nem is akar gyereket. Mostanában már elgondolkodtam azon,hogy szólók erről a testvéremnek,mert nem akarom hogy csalódjon. De úgy vagyok vele,hogy nem szólok bele a kapcsolatába. Csak már idegesít,hogy látom a bátyám már mennyire szeretne saját gyereket és még sincs neki. Ő meg persze elhiszi.

Szerintetek tényleg lehet oka annak,hogy egy 37 éves nő,aki állítólag szeretne gyereket mégse szül ilyen helyzetben?


2012. szept. 2. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen idösen már nem könnyen esik teherbe a legtöbb nö.


Mellékesen semmi közöd kettejük dolgához.

2012. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 intrepid ***** válasza:
Ki kell cserélni a nö fogamzásgátlóját magzatvédő vitaminra. Lesz majd meglepődés.
2012. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

37 évesen már nem a legkönnyebb terhesnek maradni.

Ha tíz éve akar a bátyád,miért nincs még babájuk?Semmi esetre se szólj bele,lehet maholnap terhes lesz,vagy éppen szakítanak.

2012. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!