Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyot fog bennem csalódni...

Nagyot fog bennem csalódni akivel most ismerkedem, hogyha jobban megismer, pl meglát milyen vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Itthon nem szoktam magam visszafogni, és böfögök simán, hogy egy férfi is megirigyelhetné. Pukizni nem igzán szoktam, de itthon ugye az sem annyira tabu. És egyszer már megfeledkeztem magamról és büfiztem előtte, nálam voltunk. De mi lesz, ha nagyobbra sikeredik, itthon lazább az ember, és ha megint egfeledkezem magamról?
2012. szept. 2. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek böfögnek és finganak, ez van. Szerintem ő is. Szóval én ebből nem csinálnék ilyen nagy ügyet.
2012. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
zavarba jönnék, lehet, de csak figyelni kell, nem? :)
2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok állandóan figyelni hogy mit csinálok. És nem csak büfizni szoktam, hanem jó disznósat. Nem vagyok rá büszke, de ez van :D
2012. szept. 2. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm is csinált ilyet, jót röhögtünk rajta, ennyi.
2012. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudtál megfeledkezni magadról?:D

Szerintem ha nem olyan beállítotságu, hogy ezen berág, akkor nem gond, de ha olyan, akinél otthon is 'tabu' ne igen böfögd fejbe:D

2012. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem baj,majd elfogad így,ez van :D
2012. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ilyen laza vagyok. Csak félek, hogy lehet őt zavarná.
2012. szept. 2. 22:20
 8/13 anonim ***** válasza:

En a fingast nem tudom visszatartani. Vagyis igen, de annyira sokszor van, hogy kellenek helyek, ahol kiengedhetem, es hol mashol, ha nem itthon. Persze törekszem akkor, amikor egyedül vagyok, de nem mindig tudom. Szüleim es parom is igy van ezzel, igy ezt elnezzük (szüleimmel elneztük) egymasnak. Most, ha szüleimhez megyümk, ök "viselkednek" elöttünk (es viszont, mi is), nem ugy, mintha csak en lennek ott, ez is termeszetes.

De a böfögest, en legalabbis, nem tudom megerteni. Mivel en nem vagyok böfögös? Ez nem tudom, mennyire függ attol, ki mit eszik. A fingas ezzel ellentetben szerintem ritkabban befolyasolhato az evessel, csupan par dolog van, ami fingast okoz - joval többször magunk sem ertjük, mi okozza. A böföges mas: ha valaki tul sokat eszik, tul gyorsan, talan ezek okozhatjak (?), ami befolyasolhato.


Ha kijön, akkor ciki mindenhogy, es igen, elkepzelhetö, hogy csalodni fog, de az is lehet, hogy nem, ez töle függ. A helyedben odafigyelnek erre, talan valtoztatni tudsz. A gyors evesben majdnem biztos vagyok. Az igazi disznos böföges pedig, szerintem, megszokas csupan (?). Mert nem muszaj disznosra, lehet szerenyebben, visszafogottabban is. (?)

Kerdöjellel irom, mert szerencsere nekem nincs ilyenem. Ha böfögök is, akkor szinte visszaböfögöm magamba, olyan halk es eszrevehetetlen, ugy visszanyelem - ha igy erthetö. (Barcsak a fingot is lehetne!)

2012. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Lehet ő meg a konyha közepére fog sz*rni,ki tudja?
2012. szept. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 harleynagyi ***** válasza:
27%
ez inteligencia kerdese mert egy 2 evesre is raszolnak ha eppen az orrat piszkalja a vendeg elott , szoval viselkedes kerdese ...
2012. szept. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!