Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislányomat a nevére venné az...

Neti777 kérdése:

Kislányomat a nevére venné az apuka, aki már apasági nyilatkozatot is tett. Most az én leánykori nevemet viseli. Mi a menete ennek, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

1. A kis nyilat elhúzod a böngésző jobb felső sarkához, aho a google ikonja melletti szövegmezőre klikkelsz (alternatívák: yahoo, bing...)

2. A szövegnezőbe beírod, hogy anyakönyvi hivatal és a városod nevét (vagy budapesten esetleg a kerületet)

3. Az első néhány találat között találsz egy olyat, ahol elérhetőséget is adnak (telefonszám, email, esetleg normál cím).

4. Az általad választott kommunikációs csatornán létrehozod velük a kapcsolatot.

5. Felteszed ugyanezt a kérdést.

6. Meghallgatod a választ.

2012. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ezt most nagyon nem értem... leánykori neved van, tehát férjes neved is van, tehát férjed van, aki vagy a gyerek apja (akkor minek a nyilatkozat), vagy nem ő az (akkor bonyolult a helyzet). vagy mi van???
2012. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Te, hogy itt milyen értetlen emberek vannak...!

Névváltoztatás költsége 10000 Ft (úgy tudom, de akörül az biztos)+ a tajkártya, lakcímkártya stb csere költségei.

2012. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!