Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatunk? Félek beszélgetni sok dologról.

Figyelt kérdés

Már lassan 7 éve vagyunk együtt ez idő alatt volt egy külön lét de nem mondanám szakításnak.Akkor nagyon elhidegültünk egymástól és nekem se mindig van kedvem szexuális élete élnem de ha van is az nagyon pozitívan alakul.Miért van ez?

Én mindent megteszek sütök ,főzök rá, ő is viszonozza de valahogy nem úgy ahogy szeretném! én több romantikát szeretnék! De még a szüleimnél lakom ezért nem nyílna ki a kapcsolatunk?



2012. szept. 4. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak beszélgetéssel lehet megoldani...de ha 7 éven keresztül nem sikerül annyira megnyílnod hogy ezeket a dolgokat elmond neki akkor már nagyon nehéz lesz megtenni...

sajnos minél tovább halmozódik egy probléma egy párkapcsolatban annál nehezebb orvosolni, túl mélyen vannak a gyökerei már a dolgoknak.. nekem exemmel is hasonló dolgok voltak és nem szóltam mikor meg megpróbáltam már túl késő volt beidegződéssé váltak a rossz dolgok....de mindenképpen próbáld meg hátha nálatok sikerül

2012. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod az az igazság hogy (volt)barátnőm látta rajtam hogy nem vagyok elég boldog, és így megismerkedtettett egy barátjával és elkezdtünk randizni és igaz a kapcsolat elején voltunk de valahogy mellette nőnek éreztem magam, de legbelül meg bántott az a gondolat hogy az igazi páromat szeretem és ez egy teszt volt számomra hogy szeretem e őt még és igen szerettem és hiányzott sokszor a gondolatom sokat járt rajta.Tavaly már megvolt az eljegyzésünk is.Idén be is vallotta úgy érzi nem ad meg nekem mindent csak egy baj hogy én erre nem mondtam semmit mert nem akartam hogy azt higgye csak kihasználom mert nem én imádom mai napig.Szerinted mi lehet a probléma?
2012. szept. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!