Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fognak békén hagyni?...

Mikor fognak békén hagyni? Nem akarom egyből magamra haragítani őket.

Figyelt kérdés

Tavaly 290 órát hiányoztam és írnom kellett volna de nem mentem el ugyhogy megint 9-es vagyok és a hugommal járok egy osztályba. Messze van a suli ezért a tesóm kolis de én nem mert a szüleim nem biznak bennem. Állandóan kérdezősködnek a tanárok. Ma jöttek rá hogy tesók vagyunk 20 perc velünk ment el mert megállás nélkül kérdeztek h miért nem együtt járunk, mit csináltunk nyáron, hol voltunk, milyen volt, miért volt jó/nemjó, hány tesónk van, cigizek/drogozok/iszok meg ilyen hülyeségeket. Beszóltak a hajam szine miatt mondtam h elkurtam majd levágom erre megkérdezték h milyen az eredeti hajszínem. Direkt csendbe elfoglalom magam h ne kelljen velük beszélgetni mert mindig csak a baj van belőle. Ma már elég bunkó voltam és máshogy válaszoltam és mondták hogy vegyek vissza. De azért következő órán kérdezősködtek tovább. Nekem sose volt jó kapcsolatom a tanárokkal ezért nem szeretném ha innen is kiraknának úgyhogy nem akarok beszólni. Csak tőlem kérdezősködnek ennyit meg a hugomtól. Mikor szállnak le rólam?

16/f


2012. szept. 4. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Drágám, soha. Ha messziről látszik rajtad, hogy balhés gyerek vagy, mit vársz?
2012. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Mi lenne, ha emberileg állnál a tanáraidhoz? Vagy ha nem zaklatásként élnéd meg a kérdéseket, hanem érdeklődésként? Meg akarnak ismerni, ennyi az egész.
2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:
100%

ha azon kiakadsz, hogy megkérdezik az eredeti hajszíned (gondolom a mostani valami szép rikító lehet), és egyébként is abszolút lázadásban vagy minden ellen - akkor ne csodálkozz, hogy megpróbálnak integrálni.


és jó lenne, ha összekapnád magad. 290 óra, az nem hiányzás, hanem néha bent voltál...

2012. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tehetsz:


1.: felfogod, hogy mi az, amit elvárnak tőled és annak megfelelően teszed a dolgaid. Ha kérdeznek, te illedelmesen válaszolsz. Ezzel a saját dolgodat könnyíted meg. Az meg senkit sem érdekel, hogy magadban a pokolra kívánod őket. Éld meg ezt inkább egy szerepként.


2.: csinálod továbbra is ezt a "hagyjatok már békén" módszert, amivel csak megnehezíted az életed.


Válassz, hogy melyikkel jársz jobban.

2012. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de akkor a többiektől miért nem kérdeznek ennyit? zavar.
2012. szept. 4. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert valószínűleg téged megelőzött a híred. Plusz, a húgod is osztálytársad.


12 évfolyamos, vagy mindenki most került oda frissen? Mert ha a többieket már ismerik, akkor azért nem kérdezgetik őket, mert te vagy az új. Ennyi az egész. Hidd el, a világ nem ellenség, nem kell mindenkihez úgy állni, hogy "Dögölj meg!" Ha nem támadnak, ne támadj! Nyílj meg egy kicsit, ismerkedj, ne hidegülj el. A középsulis évek akkor jók, ha jó közösségben vagy, jó fej emberekkel, barátokkal. És barátkozni úgy, hogy "hagyjanak békén!" nem lehet.

2012. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
van 4-5 bukott gyerek akiket ismernek de a többit nem. mindenkitől kérdezgettek de tőlem sokkal többet. mások beszéltek 2 percet engem meg 10 percig faggattak akkor is ha válaszoltam. bemutatkoztam meg minden ahogy a többiek de ugy viselkednek mintha a rendőrségen lennénk. legközelebb azt fogják megkérdezni h szűz vagyok-e még?
2012. szept. 4. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Ember, te mit csináltál majd 300 órán keresztül? :OO
2012. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
eltört a lábam meg valamikor nem mentem be
2012. szept. 5. 03:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Az szép... amúgy fél négykor miért nem alszol? Így nem csodálom, hogy nincs kedved beszélgetni...
2012. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!