Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nektek is rosszul esne,...

Ez nektek is rosszul esne, vagy én vettem nagyon magamra?

Figyelt kérdés

Anyukámmal utaztunk a buszon - külföldi kirándulásra mentünk - és szóbajött, hogy milyen lenne repülóvel menni, stb. Ő mondta, hogy nem merne repülőn utazni soha, mert félne, hogy lezuhanunk. Nn pedig mondtam, hogy szívesen kipróbálnám és megkérdeztem, hogy ha csak egyedül mennék és lezuhanna a repülő, mit érezne? Azt mondta, hogy SEMMIT! Nagyon meglepődtem és megkérdeztem, hogy tényleg nem sajnálná?! Azt mondta, hogy az én felelősségem lenne, hogy felültem...


Ez rosszul esett, mert úgy érzem, hogy nem is számítana neki, hogy velem mi történt. Azt hittem, hogy én értem félre, de rákérdeztem, hogy nem is lenne szomorú? Erre annyit mondott, hogy "a te döntésed lenne, hogy felültél". Egyébként már volt olyan régebben, hogy azt mondta, hogy teher vagyok számára... Sokat tudnék még mseélni...


Egyébként csak ketten vagyunk egymásnak.


Mit gondoljak? Nem szeret eléggé?


2012. aug. 4. 12:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt, hogy 20 éves vagyok és lány
2012. aug. 4. 12:55
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Teher vagy számára.
2012. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Én nem gondolom hogy nem szeretne,hanem inkább arra gondolok,hogy olyan kérdést tettél fel ami butaság volt. Így a buta kérdésre,buta válasz is érkezik. Most komolyan. Ki az aki arról beszél az anyjával,hogy repülőre ülne,és mit szólna hozzá ha a gép lezuhanna? Te sem vagyok éppen okos ha egy szülődnek,főleg anyádnak felteszel ilyen hülyeségeket.
2012. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak: Az a baj, hoy nem tudok elköltözni, mert egyrészt nincs is hová, másrészt látássérült vagyok, nem tudom teljes mértékbenellátni magam és más betegségem is van, ami miatt felügyeletre szorulok. Köszönöm a válaszod. ...én is úy érzem, hogy teher vagyok, de reméltem, hogy csak beképzelem. Ezek szerint nem...
2012. aug. 4. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne .De nem hiszem,hogy átgondolja,mit beszél.
2012. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2. válaszadóank: Én csak kíváncsi voltam, hogy mit szólna. Nem kell rögtön leoltani!
2012. aug. 4. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Viszont én sajnállak,mert szerintem ez mutatja,hogy anyud meg felelőtlen volt,mivel lehet,hogy csak véletlenül sikerültél neki..ha valaki felelőtlen,akkor az csak ő lehet.Akárhány éves is az ember gyereke,akkor is félti,mert az az egészséges,ha az ember félti a gyerekét és nem akarja eltemetni meg nem akarja súlyos betegen látni.Az,hogy te felültél,az nem felelőtlenség,hiszen azt mondják,hogy a repülőgépen feleannyi baleset történhet,mint a földön.Anyukád számára lehet,hogy teher az nem vagy,azt lehet,hogy csak légből kapottan mondta,de az,hogy nem félt,az egy súlyos probléma.Az ilyennek szexelnie se kell,ha védekezni nem tudott..szánalmas.

Annak ellenére szerintem te jól sikerülhettél,hiszen minden lehetséges dolgot figyelembe vettél pld. a repülővel kapcsolatban is..még ha nem is a te döntésed volt,hogy azzal mentek-e vagy nem..

2012. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3. válaszadónak: Igen, lehet, hogy nem tudta, mit beszél. Mindenesetre meglepődtem.
2012. aug. 4. 13:09
 9/15 A kérdező kommentje:
4. válaszadónak: Igen, véletlen "csúsztam be", azt tudom. Nem ültem fel a repülőre, ez csak példa volt, hogy mit szólna, ha felülnék és akkor történne valami baj. Azóta már úgy érzem hogy nem vagyok eléggé fontos neki.
2012. aug. 4. 13:12
 10/15 Zsuchan válasza:
83%

L22.


Nos mesélek neked valamit , én nem csonka családba nőtte föl.

De édes anyám sokszor mondott ilyeneket és cifrábbakat ő világ életébe fiú gyereket akarat de csak én lettem..és lány.

a munkahelye stresszes volt így mondhatni mindig haza hozta a maradék munkát ordítozás veszekedés formájában...sok sok dolgot tudnék mesélni...

Ahogy gondolom te is..

ám eljött az érettségi napja, ahogy letettem elhúztam páromhoz Miskolcra (pesti voltam)

anyám egyből cseszegetett ott hagyom egyedül marad én egy bla bla bal mindennek el voltam én hordva, ám szép lassan lenyugodott és rájött ezzel csak rosszabb.

Én konkrétan úgy voltam vele h ő után nem szeret többször megmondta kár hogy megszült engem stb.

Ám kiderült beteg ..Rákos...ekkor is azt mondta miattam mert szemét vagyok vele.. egyre rosszabb volt.

de jött egy forduló pont és minden megváltozott

bocsánatot kért..mindenért.

Rájöttem sok dologra, mindennek oka van ha így viselkedik veled annak is, sok keserűségét ölheti beléd amit nem akarhat direkt.

Jellemétől is függ.. sok sok minden

De egy valamibe biztos vagyok, hanem is érezteti ha nem is mondja ki, ha nem is viselkedik úgy. Szeret, Nem is tehetne mást. Hisz a lány avagy, hozzá tartozol, és egymásra vagytok utalva.

Légy nagy vonalú, nagy vonalúbb mint ő.

Én is így tettem és megérte. Édesanyám egy hónapja elhunyt és örülök, hogy megismerhettem őt ki is ő valójában és megtudhattam, szeret, csak nem úgy hogy nekem jól essen :)

Gondolj ezekre, Nem kívánom hogy ilyeneken menjetek át, de hidd el nem utál, ha annyira utálna és leszarná nem lennétek egymás mellet.

2012. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!