Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedul nevelem ket gyermekeme...

Aniko 99 kérdése:

Egyedul nevelem ket gyermekemet, alig van idom magamra. A tanev ideje alatt futottunk, hogy minden meglegyen, most itt a vakacio es rajottem, hogy egyedul vagyunk. Nincs senki korulottunk, mellettunk. Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Merre laksz?

keres barátokat, olyan anyukákat, akivel te is barátkozhatsz s a gyerekek is egymással.

Szülők? rokonok?

2012. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy hol laksz :) Nekem egy gyerekem van, de én is gyedül nevelem, igaz, ő még ovis, de most neki is szünet van. Mondjuk nekem van jópár barátom, csak most nyáron mindenki szétszéledt, mi meg hát ugye nem :) De amúgy is mindig szívesen kötök új barátságokat.
2012. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy valódi barátokra vágysz, vagy csak olyan emberekre, akikkel olykor-olykor ki lehet mozdulni, és rájuk lehet hagyni a gyerekeket időnként.
2012. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem is olyan nehéz. Menjetek el túrázni és közben beszélgessetek az utitársakkal, a szembejövőkkel, a megfáradt öregekkel a házak előtt.


Annyira de annyira könnyű ismerkedni! Csak el kell indulni és nyitottnak kell lenni. AZ emberek kedvesek és szeretnek beszélgetni.


Szal...nyomás el a géptől!

2012. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Ezt nem értem :" A tanev ideje alatt futottunk, hogy minden meglegyen," ??
2012. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek nincsenek barátai az iskolában, oviban?

Nincs valami ingyenes iskola utáni szakkör?

2012. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!