Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam meg magam?...

Hogyan nyugtassam meg magam? Több lent

Figyelt kérdés
Anyukám mindig idegesit meg ugy szol hozám mint egy darab rongy pl. idézem Fejezd már be h***e lány" van ennél durvább is .... szóval segitsetek valami modszerel mert idegileg meg tönkre teszi a szívemet ugy érzem márr szivrohamot kapok
2012. szept. 4. 20:19
 1/7 Ozmium42 válasza:
HEADSHOT
2012. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a családi kérdések kategóriába tedd.
2012. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs kategóriáért
2012. szept. 5. 13:23
 4/7 A kérdező kommentje:
segítség :"(
2012. szept. 5. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
erre nincs nagyon "módszer". előbb-utóbb úgy megszokod, hogy teljesen immúnis leszel rá. az is a jó és részben a rossz is.. hiszen az ember teljesen érzéketlenné válik és azt veszed észre magadon, hogy nem is érdekel mit mond vagy csinál.. de, hát ő megváltozni már nem fog, te pedig a gyereke vagy így sokat nem tehetsz!
2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? nem tudsz elköltözni? Hát.. Zene sokat segít :) Vagy próbálj beszélni vele.. Apud hagyja ezt?
2012. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyire nyílt a kapcsolatotok,de én a következőt tenném a helyedben sőt pontosítok tettem.Mikor nekem voltak hasonló problémáim az édesanyámmal akkor én reggel korábban felkeltem és főztem neki kávét és mikor lejött hát persze hogy az volt az első mondata "Na mi a fene ,hát tégedet meg mielőtt,csak nem pénz kell?"(Hozzáteszem 14 éves korom óta effektíve nem szorultam anyagi segítségre mert mindig összekerestem nyáron és abból költekeztem év közben)Én megkérdeztem konkrétan tőle,hogy" mi a problémád velem?"(hát persze hogy kiabált :D)És mikor lehiggadt folytattam.Tudom nem én vagyok a legtökéletesebb gyerek a világon és tudom hogy nekem is vannak hibáim,de akkor kérlek,ne fájdítsd a lelkemet nap mint nap,a szúrkálódásokal hanem mond meg itt vagyok hajlandó vagyok a változtatásra!Na az én anyám köpni nyelni nem tudott hirtelen ,pláne azt nem tudta feldolgozni hogy intelligensebb vagyok nála.Meg hallgattam és nagyokat bólogattam és mikor befejezte.Annyit mondtam neki hogy rendben.És én is elmondtam neki a problémáimat,(persze hogy elkezdett mentegetőzni)akkor te meg ezen változztas!

Mindig van valamilyen ok ami kiváltja (nálunk az hogy apu külföldön dolgozott és anyu otthon maradt a 3 gyerekkel pedig már nagyok voltunk,én tiportam a kamasz kort..stb) és nem a homokba dugom a fejem fogja megoldani meg az elköltözöm című sztori.A Gondokkal szembe kell nézni mert később sem lesz ez másként.

2012. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!