Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirakhat-e a házból?

Kirakhat-e a házból?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak.Mi van olyankor,hogyha az apámnál lakok és eddig nem ide volt bejelentve a lakcímem,mert ő nagyon nem is akar hallani a bejelentésről mert csak a saját érdekeit nézi.Anyámé viszont a negyed ház,így ő írta alá a bejelentést és mostmár ide vagyok bejelentve..A lényeg az,h most kismama vagyok és úgy alakult,h apámhoz költöztem.A kérdésem az,hogy ő kirakhat csak úgy a lakásból?Nem hiszem mert nem csak az övé,hanem az anyám tulajdona is a lakás.
2008. máj. 14. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem rakhat ki mivel a negyed része édesanyádé!De kérdezz meg egy ügyvédet!Van itt a neten is valahol jogifórum!

Valószinü majd jön okosabb válasz is!De én úgy gondolom nem rakhat ki!

Boldog és egészséges babavárást kivánok!

2008. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor tehetne ki, ha ő lenne az egyedüli tulaj, vagy ha anyukád is támogatná a kilakoltatásban. De mivel anyukád a negyed házban lakhatást biztosított neked, így nem tehet ki.
2008. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!