Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhagytál valakit, mert...

Ha elhagytál valakit, mert azt hitted már elmult a szerelem, de késöbb rájösszh ő volt az igazi, van még esély összejönni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,h hosszu hónapokig,évekig nem vagytok együtt. Mindketten mással próbálkoztok,de ha tényleg egymásnak szánt a sors összejöhet e ujra az a kétember?

valaki volt már így?


2009. júl. 28. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Újramelegítva csak a káposzta jó: ami egyszer elromlott, annak kampec.
2009. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%

Szia!


Szerintem van értelme újrakezdeni, de mindenképpen egy hosszadalmasabb beszélgetés után...

Csak arra figyelj, hogy ne hánytorgassatok egymás szemére semmit a múltból, max. a jó dolgokat...

2009. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

olyan válaszokra lennék kiváncsi akik mondjuk szakítottak,aztán élték az életüket más fiuk lányok mellett,de vhogy mégis összekeveredett az ex-el és jól jött ki belőle.



lehet ám h csak azért foglalkoztat a téma,mert kb 2 hónapja szakítottunk barátommal több mint 3 évet voltunk együtt... és neki már jól müködő kapcsolata van,én meg itt vagyok egyedül.. és ugy érzem lehet h rosszul döntöttem. DE az is élehet h azért érzem ugy,mert nekem nincs senkim... mondjuk most nem is akarok,de sokkal jobb lenne a lelkemnek ha neki se lenne senkije... :S Tudom önző vagyok...

na szóval az érdekelne h volt e már így vki h egy idő után megint összejött az exel és minden happy volt

2009. júl. 28. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Szóval mesét szeretnél olvasni.

A szomszédomék így voltak.

Nagy szerelem tizenévesen,3 évet jártak együtt,majd szakítottak.Mindkettő megházasodott,(messzire kerültek egymástól)gyerekeik lettek,majd elváltak.

17 év múlva találkoztak,és azt hitték jó lesz megint együtt.Már 12 éve megint együtt vannak,de nagyon rossz a kapcsolatuk.Csakhogy a válásuk után ostoba módra össze dobtak mindenüket,és közösen bútoroztak össze.csak azért nem válnak külön,mert nem akar már egyik sem osztozkodni többet.

Na,ez nem egy love story sajnos,de igaz.


Lehet,hogy csak az unalom miatt gondolsz még az exedre.

Foglald le magad,keress más társaságot,ne vele foglalkozz.Biztosan oka volt,hogy nem működött köztetek a kapcsolat.

Amúgy a saját storymat is leírhattam volna,az exférjemet 2 év járás után kidobtam.Másba voltam akkoriba szerelmes,de az nem jött össze.Aztán Ő meg addig könyörgött amíg vissza fogadtam,de rosszul tettem.Össze is házasodtunk,természetesen válás lett a vége 3 év után.

Kár volt egymás fiatal éveit egymásra pazarolni,hiszem olyan hamar elillantak azok az évek.

Azt tudom neked javasolni,hogy ne pazarold Te sem meddő kapcsolatokra a fiatalságodat,mert ha hiszed ha nem,nagyon rövid ideig tart.

Minden jót,boldog jövőt kívánok neked.

2009. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

A tesverem van igy, a jelenlegi baratnojevel.

A lanynak, batyam vette el a szuzeseget, de csak kalandbol. Kozbe elkoltoztek a sogornomek mas varosba, majd meghazasodott gyereke szuletett. A batyamnak is hasonlo sorsa lett, aztan mindketten elvaltak. Megint egymasra talaltak, 3 evet egyutt voltak, valami csekelyseg miatt szakitottak, aztan a batyamnak mas, no es uj gyereke szuletett :)

Es kepzeld most megint egyutt vannak mar 4.dik eve :)) De nagyon remelem,hogy most mar orokre, amugy o a kedvenc sogorasszonyom.

Nekem is volt olyan, hogy szakitottunk 2 ev utan az exemmel, aztan fel ev utan kibekultunk es ujjabb 2 evet lehuztunk egymassal, de mar nem ment... En is ugy vagyok, hogy csak a kaposzta jo felmelegitve :)

32/L

2009. júl. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az Igazival mindig van értelme, a felmelegített káposztás hasonlat meg az Igazira nem vonatkozik. Van úgy, hogy az Igazik nem lehetnek valamiért egymás mellett, én így jártam a párommal, minket erőszak választott el, ami ma is fennáll sajnos, és nagyon nehéz kikerülni a hatalmából annak, aki az erőszakot teszi, mivel sajnos befolyása van sok helyen, és kiválóan játssza a szentet, miközben kegyetlen, de bármikor új esélyt ad a Gondviselés, én nem fogok kételkedni, hogy azt azért kapjuk, mert igenis összetartozunk.


Ismerek egy párt, akik így jártak, fiatalkori szerelmei voltak egymásnak (ma már 40-en túli korúak mindketten), és valamiért különváltak, évekig voltak külön, megházasodtak mással, mindkét családban lett gyerek, aztán a sors újra összehozta őket, elváltak mindketten az addigi párjaiktól, és mai napig boldogan élnek együtt, és már nem akarnak mást, működik a kapcsolatuk sok év elteltével is (bár ők nem házasodtak össze egymással, élettársi kapcsolatban élnek, az okát nem tudom, de nem is ez a fontos).


Szóval van élő példa, hogy sikerül egy ilyen, és csak az Igazival sikerülhet.

2009. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
Ha mindketten igazán szerelmesek vagytok EGYMÁSBA akkor van értelme újra összejönni, valószínű hogy össze is fog jönni. Ha a volt barátodnak nem lenne senkije akkor is vágyódnál utána? Mert ha nem akkor igazából szerintem csak az a baj, hogy kissé önző vagy vele szemben. De ha már egyszer úgy érezted, hogy nem szereted akkor annak volt oka. Ha ki is békültök lehet, hogy megint úgy érzed majd egy idő múlva, hogy megint nem szereted,akkor pedig semmi értelme nem volt összejönni, csak annyi hogy akkor éppen volt valakid és te nem unatkoztál otthon egyedül. Mérlegelned kellene a kapcsolatot, hogy milyen volt és milyen lenne ha újra lenne köztetek valami.
2009. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs. :S
2009. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
van neki :S és nekem ó volt az igazi... :S tudom :S
2009. aug. 22. 02:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Belepusztulok,annyira hiányzik :(
2009. szept. 18. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!