Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért szeretem, ha csak szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szeretem, ha csak szenvedek? Van esély arra, hogy valaha is elfelejtsem, vagy hogy talán egyszer összejöjjünk, vagy ez csak egy plátói szerelem/szenvedés marad? 15/L

Figyelt kérdés

Totál belezúgtam egy fiúba, aki 6 évvel idősebb nálam. Én 15, ő 21. Egyszer 2 dilis és irtó gyerekes barátnőm elmondta neki, hogy szerelmes vagyok belé.... v mit.... Annyira égő volt, aztán egy smsben bocsánatot kértem. Megkérdezte, h mért is? Elmagyaráztam, hogy azért mert ilyen gyerekes dolgokkal nyaggatták, és valóban tetszik nekem, de biztos van barátnője, meg ilyesmik...... Akkor éjjel találkozni akart velem. Életem egyik legfelemelőbb és egyben legcikibb napja is volt ez. Lényeg a lényeg, nem mentem el. Pedig legszívesebben rohantam volna hozzá. Féltem, a szüleim nem engedtek volna le, én pedig nem mertem elszökni. Azt az örlődést.... fel alá járkáltam, h mit tegyek. Hát.... nem mentem el. Reggel megírta, hogy fiatal vagyok hozzá és majd talán később. Ezután pár hónappal.... igaz,ami igaz, hazudtam kettőnkről, hogy 1ütt voltunk, bár tudom szemét, ostoba dolog volt. A fülébe jutott és összevesztünk, persze ez is csak smseken keresztül zajlott. Egyszer aztán rámírt, bocsánatot kértem és az esélyeimről kérdeztem. Mondta, h nem is haragudott rám és most is együtt lenne velem, úgy hogy ne tudja senki, de később lenne esélyem. Azóta semmi nem történt.... már pár hónapja.... Láttam a barátnőjével. Majd belehaltam, legszívesebben elbőgtem volna magam, de mosolyogtam. Rengeteget sírok miatta. Fogalmam sincs mért szeretem, de imádom. Kb. egy éve nem tudom kiverni a fejemből. És egyre jobban szeretem. Álmodozok és sírok..... Tudom, hogy naív vagyok és talán csak kihasználna, de SZERETEM!!!! Annyira fáj..... Nemtudom elfelejteni. Az kimaradt, hogy szegény és az apja iszik, meg ő is v nem tom..... és a szüleim is erősen tiltanák. És a legrosszabb, h a szomszédomban dolgozik.... Néha már meg szeretnék halni..... úgy érzem nem bírom tovább.

Van arra esélyem, hogy valaha is elfelejtsem, vagy elmúlik valaha is ez a szerelem? Vagy hogy talán egyszer összejöjjünk (még ha ki is használna : ((( nem számítana..... annyira szeretem (egyáltalán nem vagyok könnyűvérű, természetesen még szűz vagyok és mással szándékomban sem állna még egy pár évig lefeküdni, igazából vele se, de iszonyatosan szeretem?????


2011. jan. 31. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Még csak 15 éves vagy! Nagyon nehéz elfelejteni valakit akit így szeret az ember..énis ezen esek át éppen és nekem sem megy ezért inkább azon vagyok, hogy minél közelebb kerüljek a fiúhoz bármi áron...nagyon sokat szenvedek miatta!!Ahogyan te leírtad az alapján szerintem volna nála esélyed csak még fiatalnak tart!
2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!