Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy nála is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy nála is kialakul a szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú, akivel ismerkedünk másfél hete, és lehet elkapkodom, de kezdek beleszeretni:S. Beszélgettünk vele erről, de ő még ilyet nem érez irántam, viszont sokat gondol rám, amikor éppen nem beszélgetünk vagy nem vagyok vele. Viszont még nem szerelmes, és fejest se szeretne ugrani egy kapcsolatba, szeretné, ha még csak ismerkednénk. Félek szerelmesnek lenni, mert nem szeretném, ha azzal jönne, hogy nem szerelmes. Viszont sokkal jobban kedvel mint az eddigi barátnőit, de én ilyen szempontból egy teljesen új karakter vagyok számára. Nem utasít el, sőt, ő is szeretné, ha lenne köztünk valami, de azt mondta én egy egyéjszakás kalandnál többet érek a szemében, nem szeretne kihasználni. Mit tegyek? Persze, ugyanúgy talizgatunk mint eddig, de szeretném, ha ebből több lenne, mint barátság. Kap időt, de én napról-napra többet gondolok rá.


2011. jún. 10. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ha egyértelműen kijelenti, hogy nem szerelmes,akkor csak meg akar du.gni. nem kell mindent elhinni a pasiknak, hogy "nem akar kihasználni" meghogy "te többet érsz egy egyéjszakás kalandnál"... vannak, akik naponta több lánynak is mondják ezeket, csakhogy minél hamarabb megdu.ghassák...
2011. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Figy, el se olvastam az apróbetűst, de hiszem hogy érdemben tudok válaszolni: ne reménykedj. Lehet, de ha nem érdeklődik iránt, nem vonzódik hozzád, akkor ha ki is alakul a szerelem, az el is fog múlni x hónap után és akkor szakítani fog veled...
2011. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vonzódik hozzám, de ő nem akar fejest ugrani. Időt akar, hogy tudja, tud e belém szerelmes lenni, nem szeretne hirtelenjében összejönni, majd szakítani mert éppen csak a szeretethiány miatt kellettem neki. Szóval érez valamit, de ez még nem szerelem, és idő kell még neki, hogy megtudja, működne e.

Elsőnek: Lett volna lehetősége rá, de nem élt vissza vele. Általában le tudom szűrni, ki hajt csak arra:D

2011. jún. 10. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
hát reméljük, hogy jók a megítélési képességeid, és ő tényleg nem csak az ágyba akar vinni... ez esetben hagyd, hogy kialakuljon benne, mit is akar tőle. elég, ha csak találkoztok, jól érzitek magatokat... elég nagy esélyed van, hogy komolyabb is kialakulhat köztetek,márcsak az a kérdés, mennyi idő kell neki, hogy erre rájöjjön... a lényeg: légy türelmes! Ha tényleg fontos neked, megéri várni rá, akkor várj amíg kell! És csak fokozatosan engedd közel magadhoz, ne higgye azt, hogy egy könnyen kapható fruska vagy... sok sikert! (első voltam)
2011. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

Én is aggódom, hogy gond ha nagyon nyomulok.

Mert tényleg nyomulok kissé, de azt mondta, ez jól áll, és őt nem zavarja.

Igen, úgy akarunk ismerkedni, hogy találkozgatunk, és jól érezzük magunkat. De mondtam neki, hogy ne haveri összekoccanásnak fogja fel, hanem randinak. Mert utána tényleg csak mint havert fogad el.

De olyasvalaki mellett nem megyek el szó nélkül, aki iránt érzek valamit:-) És mivel volt már, aki megcsalta, gondolom, ő nehezebben lesz szerelmes. Különben is, másfél hét még semmi, igaz, hogy nekem már elég, de mindenki másként működik:-)

2011. jún. 10. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

"tud e belém szerelmes lenni"

Itt jelentette ki hogy halva született a dolog.

2011. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak merem remélni, hogy nem:D
2011. jún. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!