Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan nővel aki...

Ti kezdenétek olyan nővel aki most várja a gyereket, de az apuka elhagyta őt? Mi a véleményetek arról ha egy másik férfi nevelné a gyerekét?

Figyelt kérdés
.
2012. szept. 6. 08:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Előfordult már ilyen a világtörténelemben. Sőt manapság egyre "normálisabb", hogy a pasik elhagyják a gyereküket, és egy másik neveli fel.
2012. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem a nő most terhes,de a férfi elhagyta,viszont van egy férfi akinek szimpatikus ez a nő és már elég régóta ismerik egymást.Szerintetek mi alakúlna egy ilyen kapcsolatból ha esetleg arra kerülne a sor?
2012. szept. 6. 08:07
 3/31 A kérdező kommentje:
Jó de az a nő csk megmentőként nézni a férfira aki nevelei vagy valóban az pajának tekíntené egy idő után?
2012. szept. 6. 08:08
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen az ismerettségi körömben,nőnek 1 gyereke már volt,és nagy pocakja amikor megismerkedett a párjával.

Boldogok,a férfi sajátjaként neveli mindkét gyereket,most várják a közös kisbabát.

2012. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

* apjának


Vagy az ilyen férfiaknak kicsit alárendelt sors jut?Mert ugye még sem az ő vére,és mindig ott lenne ez a tudat..

2012. szept. 6. 08:09
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Bármi alakulhat. Ha szereti nem gond. Van akinek az, de szeretheti sajátjaként a babát is és teljesen jó életük lehet, hacsak az „apa” nem kezdi a szarkavarást idővel.
2012. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne alakulhatna jól? Nem attól lesz vki apa, hogy "megcsinál" egy gyereket, hanem ahogy törődik vele, szereti, stb. Ha túl tud lépni azon mindenki, hogy más volt a "donor", akkor sztem semmi egyéb gond és kivetnivaló nincs benne, mint akármilyen más kapcsolatban.
2012. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

ma 08:09



Hát igen itt a legnagyobb gond az lenne a sz.ar kavarás,mert egy idő után biztos lenne az is..

2012. szept. 6. 08:12
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Apukám akkor szeretett bele Anyukámba,amikor várandós volt velem.A vér szerinti apám engem is elhagyott,mikor kiderült,hogy érkezem,de Aput ez egyáltalán nem zavarta. Egy éves voltam,amikor összeköltöztek,ennek már 25 éve.Én tisztelem azt az embert,aki vállalja,hogy más gyermekét a sajátjaként szereti,ez hatalmas emberségre vall,és rendkívül példaértékű.
2012. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte a vonzalom, őszinte lesz a kapcsolat is. Mind a férfi-nő, mind a férfi-gyerek között. És a nehézségek leküzdéséhez éppen ez adhat erőt. Mert természetesen mindenhol felmerülnek gondok. De ha egy kapcsolat elején csak ezektől félünk, ezeket nézzük, akkor abba nem is érdemes belevágni. Jobb, ha el sem kezdődik. Akkor nem sérül meg senki.
2012. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!