Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nő miért akarja, hogy a...

A nő miért akarja, hogy a férfi vagyis az apuka ne legyen jelen a szülésnél?

Figyelt kérdés
Egy pár kapcsolatán, vagy az egymáshoz való hozzáállásukon változtat valamit pozitív vagy negatív irányba ha a férfi ott van a szülésnél?
2010. máj. 28. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk bent volt a párom. A kapcsolatunkon igazából semmit nem változtatott. Csak azért volt jó, hogy bent volt, mert így ő sem maradt ki ebből a különleges élményből.
2010. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Vannak nők, akik nem szeretnék, ha a párjuk látná őket, amint küszködnek, szenvednek, csúnyán kifejezve "pofákat vágnak", esetleg kiabálnak, mert illúziórombolónak gondolják. Mármint az apa részéről.
2010. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én végig azt mondtam a terhesség alatt, hogy legyen ott. Aztán mikor ott voltunk és megjött a párom, mondtam a szülésznőnek hogy csak be ne engedje:D Bár a párom is elég bizonytalan volt. nem volt teljesen biztos benne.

És igaz, nem szerettem volna ha úgy lát... Szenvedtem, véreztem, vajúdás alatt hánytam is... Még mikor rosszulléteim voltak pocakosan akkor is elküdtem otthonról...

Valahogy nem szeretem ha gyengének lát.

És nem hiszem hogy ez bármit is változtatna a kapcsolatunkon.

Jól esett, hogy mikor toltak ki az őrzőből 2 órával a szülés után azt mondta hogy milyen jól nézek ki:D

2010. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÉN végig elleneztem, hogy bent legyen de ő ragaszkodott hozzá. Aztán aznap kelett vizsgáznia s befekvéskor ott volt. Mondtam mennyire fáj. Erre, hogy ma neki is sajog a csuklója és eltudja képzelni ezért. Utánna meg amíg én ott feküdtem a fájdalmak közt elkezte telefonon zaklatni egy őrükt mániákus r.banc aki már 2éve próbálja tőlem elvenni. Na ezért nem akartam, hogy ott legyen mert tudtam kiakasztanak valamivel. Aztán elment és lekéste a kibújást. Utánna 5percel ért vissza. :(
2010. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt bent lesz a párom, de én szóltam ,hogy ne jöjjön be, mert úgy sem tud segíteni. rajta voltam a gépen, végig állva voltam és csupán 10 cm tudtam mozogni a géptől, meg ha jött a fájás a fogadott szülésznőm el maszirozta és ő volt a fő támaszom.
2010. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek olyan a kapcsolata, hogy a szüléssel járó kellemetlenségeket természetesen tudják viselni.
2010. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!