Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valaha kiegyensúlyoz...

Lehet még valaha kiegyensúlyozott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Se veled-se nélküled kapcsolatom van.Egyfolytába öszekapunk,de nem tudom elhagyni.Aki volt már ilyen kapcsolatba,változott idővel?Lettetek nyugodt,együtt működő pár?És ha nem,h tudtatok szakítani?Hány év után?

2012. szept. 6. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit több infót is megoszthatnál annak érdekében,hogy hasznosabb válaszokat kaphass. Hány éves(ek)vagytok?Te a nő/férfi vagy a kapcsolatban ill.mennyi ideje vagytok együtt?Egyébként nekem az a véleményem,hogy csak szereted,ha nem tudod elhagyni. Egyébként biztos,hogy csak a szakitás lehet megoldás?Nem lenne jobb megpróbálni nyugodt körülmények között a dolgokat?Nem feltétlenül a szakitás a megoldás.Régen az emberek megpróbálták helyrehozni,ami nem működik ... ;)
2012. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én 18/l ő 21/f.

2.5éve vagyunk együtt és távkapcsolat(csak a hétvégéket töltjük együtt,ingyen telefonálunk)Már mindent próbáltunk,leültünk megbesz.,v megse besz,kikértük a szülök véleményét,csak msn-en beszéltünk(hátha ott átgondoltabban tudunk válaszolni)próbáltunk szakítani,de max 1napig ment.Már nincs több ötletem mivel lehetne megoldani.Én is a helyrehozás híve vagyok de már több mint 1éve ez megy,és egyre inkább nem bírom a telefoncsapkodásokat,civakodásokat...nem tudom h lehetne megoldani v már kilépni ebből.Teljesen olyan mintha függőség lenne.

2012. szept. 6. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell több infó, ha valamit igazán megtanultam, az az, hogy a se veled-se nélküled kapcsolatnak mindig NÉLKÜLED lesz a vége.

mi 5évig húztok vontuk

23N

2012. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2012. szept. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ebből csak a szenvedés éesz. jobb nem lesz tuti, előbbutóbb a "jó" periódusok ritkulnak és rövidülnek, és a végén elkondolkodsz h mit is keresl mellette.

őt szereted tényleg? tuti? biztos? vagy csak azt h van kapcsolatod és nem "egyedül" vagy, ár tapasztalatból mondom egy ilyen kapcsolatban is egyedül van igazából az ember.


Tényleg gondolkodj el, h miért is szereted. " a mert néha jó vele" az elég kevés.


nehéz, de sajna előbb utóbb meg kell lépni azt a bizonyost és véget kell ennek vetni. most úgy érzed h majd belepusztulsz és sose hevered ki, de hamarab túlleszel rajta mint hinnéd.

2012. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A valaszt te is tudod... Tedd fel magadnak a kovetkezo kerdest: Ilyen kapcsolatra vagytal? Csak egy igen v egy nem a valasz es abban minden benne van. 18 eves vagy orulj neki es hasznald ki. Ne "pazarold" az idodet. Elj! Szeress! Nevess! :)
2012. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem értek egyet a többiekkel!

Az az igazság,hogy szerintem neked is meg neki is te vagy az első komoly kapcsolata,korán kerültetek össze és senki előtt nem volt piszkozat hogy hogy is kell egy kapcsolatban alkalmazkodni.Mindegyikőtök most válik igazán önállóvá és bontogatjátok a szárnyaitokat bulizgatni is akartok de mellette jó hogy valakinek fontosak vagytok.Ez természetes!

Azt kell mérlegelni,hogy ha együtt maradtok miért?Nem csak az kell nézni hogy mért rossz,hanem azt is mért jó milyen módón tudtok profitálni a dologból,Rendes ember?céltudatos?Lehet vele tervezni a jövőt?

Aztán utána meg azt hogy mi a konfliktus fő forrása?Véleményem szerint a távolság,mert egy jó működő kapcsolatot is kinyír,a telefon az nem ugyan az csak segéd eszköz a lelkednek hogy ne fordulj be.

Én is hasonló cipőbe jártam 17 éves voltam én ő meg 21.Eszméletlen sokat veszekedtünk és a szüleim rossz példájából tanulva én ilyen nem akartam lenni.De aztán elgondolkodtam hogy van mit változtatnom mert senki nem tökéletes és elmondtam ezeket neki is ő az én hibáimat sorolta én meg az ővéit és megpróbáltam rajta változtatni,nekem 6 év kellet hogy levetkőzzem a rosszat,neki meg vagy 8.De az ember folyamatosan változik,rengeteg súrlódás van egy kapcsolatban,csiszolódtok az évek alatt mint a gyémánt,nem feltétlenűl kell a könnyebbik utat választani olykor okkal vannak a dolgok előttünk hogy tanulhassunk belőle.Mi annak idején összeköltöztünk 1 évre,már csak azért is mert kíváncsiak voltunk hogyan állunk meg az élet mindennapi gondjai előtt. Pedig én közbe még tanultam is meg dolgoztam is,de kellet mert az ember nem úgy reagál a dolgokra mikor együtt lakik a szüleivel jönnek az okosságok innen is onnan is.Nekünk jót tett és azóta 6 éve házasok vagyunk.És nem bántam meg hogy mellette maradtam,sőt életem egyik legcsodálatosabb döntése volt.

Az a baj hogy a mai világban olyan sok rossz példa van előttük hogy nem hisszük el hogy nekünk jobb lehet,egyszerűbb azt mondani hogy minek görcsöljek rajta hisz úgy is jön másik,az igaz de a virág is először bimbózik és csak utána bont szirmokat,és ez az élet minden területére igaz.

Remélem jól döntesz! 27/L

2012. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kmöszönöm a válaszod.Ja és igen,elsők vagyunk egymásnak.
2012. szept. 27. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attol is fugg a dolog, hogy min vesztek ossze? Vannak allando problemak, konfliktusok amelyeket nem tudjatok megoldani? Nekem is voltak hasonlo problemaim a baratommal, de mi tudtunk valtoztatni a cel erdekeben, mindketten.
2012. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kellene próbálnotok, hogy milyen huzamosabb ideig együtt (nem csak hétvégeken, hanem a folyamatos együttélés)és akkor te magad fogod tudni már a választ a kérdésedre. A távkapcs sokáig nem működik ha nincs bizalom valamelyik fél részéről, mert a féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot. Ahol pedig nincs bizalom ott nincs igazi szeretet sem :). A szeretet alapja a bizalom.
2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!