Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy csinálnátok?

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
23 éves egyetemista lány vagyok. Utolsó évemet kezdtem el. Párom szintén 23 éves és 9 hónapja vagyunk együtt. Ő 40 km-rel messzebb lakik,de szinte mindennap találkozunk. Munkája,család és a sport a városához köti,engem csak a család köt ide,mert az egyetemet másik városban csinálom. Rengetegszer szóba kerül az összeköltözés,mert tényleg nagyon szeretjük egymást,és együtt tervezzük a jövőt is. Én mégis azt mondtam,hogy amíg iskolába járok,addig nem akarok elköltözni itthonról,mert költségtérítéses képzésre járok és árvaellátást kapok,mert apu meghalt. Ebből fizetem a sulit. Albérletet pedig nem tudnék fizetni. Viszont egyre jobban felőröl,hogy ingázunk. Hogy csinálnátok? Megvárjam a suli végét? Valamint,anyuval élek,nem tudom hogy nagy házba egyedül maradna,hogyan reagálna.
2012. szept. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó évben gondolom nem lesz sok órád, nem kell annyit bejárni egyetemre, el tudsz menni dolgozni. Ha nem, akkor én nem költöznék a helyedben.
2012. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam a nyáron,de tele van a hetem szakirány miatt :( Van hogy reggel 8tól fél 6ig.
2012. szept. 7. 13:32
 3/7 M--F. válasza:
0%

Ez nagyon komoly kérdés!!! De, neki vannak családjai??

Nagyon nagyon át kellene gondolni!! A gyerekek mindig össze kötik a múltat!!! Te szabadon gondolkozhac, őneki bizony más a lehetősége. mindig a gondolata 50% ott lesz a gyerekek körül. Ismerős a dolog nekem csak nevelt lányaim voltak és még mindig ott vagyok gondolatban, pedig már 15 év telt el!! Javaslatom túl kockázatos mostoha testvért létre hozni!!! Túl fiatal vagy és biztos hogy szép és csinos!! Irány a szűz út!!!! Egy tapasztalt pasi!!

2012. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs gyereke se volt feleség
2012. szept. 7. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék, egyrészt mert 9 hónap még nem az az idő szerintem, bármekkora is a szerelem. Ha tényleg komoly a kapcsolatotok, akkor nem muszáj mindennap találkozni sem, lehet hogy nehéz, de pont az ilyenek bizonyítják a kapcsolat komolyságát, az ha a mindennapi találkozás ennyire fontos, pont azt mutatja hogy még elég kezdeti a kapcsolat. Most amíg iskolába jársz, szerintem ne azon agyalj hogy hogy dolgozz, és hasonlók, hanem a sulit csináld, már csak ez az év van hátra, lényegében sokat tudtok találkozni, ha nem is minden nap de 2-3 naponta tudtok, a hétvégéket együtt tudjátok tölteni, nem kell mindennap ingázni. Suli után pedig keress munkát, addig tegyél valamennyit félre ha tudsz, és költözzetek össze ha még mindig úgy gondoljátok. Én ezt tenném, de persze a te döntésed.
2012. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is így gondolom,de ő azért költözne,hogy úgyis jók vagyunk e.
2012. szept. 7. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt irtál anyukádról is, hogy kiakadna, ha egyedül maradna a házban, meg irtál a barátodról is, aki ezek szerint nem szivesen költözne a te várásodba, esetleg hozzátok, mert valljuk be, neki a saját városában kényelmesebb (ott a családja, munkája, a hobbija...). Tehát megjelenik a gondolom két legfontosabb ember igénye, csak az nem, hogy te mit akarsz! Aszerint dönts ahogy te akarod! Ha szívesen élnél abban a városban, ahol a barátod él, akkor menj oda, ha inkább maradnál otthon az anyukád miatt, akkor pedig maradj. Szerintem a barátod és anyukád is azt akarja, hogy olyan döntést hozz, amit magadért hozol és később se fogsz bánni... Mellesleg meg ne azt nézd, hogy a barátodnak, hogy kényelmesebb. 40 kilométer az semmi, mindennap meg tudná tenni, hogy dolgozni menjen, sportolhasson, családjával legyen, attól még lakhatna nálad. A te indokodat viszont nem értem költségtéritésesen vagy és árvaellátást kapsz, ebből fizeted a sulit... Eddig vágom, viszont ez akkor se változna, ha a barátodnál laknál. Még az is lehet anyukád tudna támogatni téged havi x összeggel, mondván, hogy tanulsz, függetlenül attól, hol élsz. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindketten csak kifogásokat kerestek. Te nem akarsz menni, mert anyukád és a pénz kérdés, a barátod nem akar menni mert ott a családja, a munkája és a sport... Pedig egyikőtöknek engednie kell, különben nem fogtok együttélni soha...
2012. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!