Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzett már valaki hasonlót?

Érzett már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Van párom 5 éve akit szeretek. De van egy volt nagy szerelmem aki néha felbukkan az éltemben. Nem keressük egymást szándékosan de van hogy összefutunk valahol. Ez engem felkavar. Fizikálisan nem csaltam meg a párom vele és nem is fogom. A mostani párommal és a kapcsolatommal eddig úgy éreztem nincs semmi baj, vagy mégis? Ez egy fellángolás vagy mi? A volt szerelmemmel nem lesz köztünk semmi. Igazából az érdekelne mással is volt már ilyen? Mi lett a vége?
2012. szept. 7. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ebben nincs semmi. ha így leírtad, hogy nem akarod vele újraéleszteni a kapcsolatot, szereted a mostani párod és nem is csaltad meg.

természetes, vannak nagyobb szerelmek, amik örökké felkavarnak, nem sok, de ezek szerint ő pont ilyen. nekem is egy fiú van ilyen, pedig tisztában vagyok vele, hogy sosem akarnék vele újra együtt lenni, mégis mikor véletlenül összefutunk akkor 2-3 hétig folyamatosan rajta jár az eszem, aztán a hétköznapok folynak és elmúlik a következő látásig.

2012. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordult, aztán az lett a vége mint minden ilyen fellángolásnak. Ha nem találkoztam vele és nem láttam, nem kerestem, előbb utóbb nem érdekelt, eszembe sem jutott.
2012. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Igen sajnos.Bár én nem 5 éves kapcsolatban voltam, hanem kb fele annyi ideje volt csak kapcsolatom.Egyszerűen nem tudtam túljutni azon az exemen aztán jött a barátom és egy ideig elnyomtam az érzéseim...de mikor véletlenül összefutottunk,vagy megjelent az akkori ex,teljesen kész voltam.Aztán a barátom iránt már elhalványultak az érzéseim és egyre többet gondoltam az exre.Ekkor inkább szakítottam.Az exszel nem jöttünk össze,csak egy alkalomra sajnos.Tudtam régen,akkor és most is, hogy nem volt hozzámvaló,mégis valahogy vonzódtam hozzá :/..(nem is igazi x volt,csak egy valami....futó hóbort,de annyira lezáratlan volt,hogy a mai napig sem feledem!)

Nehéz dolgok ezek.Én azóta is próbálok normális új és ismeretlen férfit találni,aki mindenben jó lehetne,de egyszerűen nem találok.Lezártam a múltat,de mégis eszembe jut sokszor sajnos....Én mikor már sokat gondoltam az exre jöttem rá, hogy nem jó kapcsolatban vagyok.Hisz ha igazán szerelmes lennék,akkor nem jutna eszembe senki a múltból!

Neked is csak tanácsolni tudom, hogy tedd mérlegre a mostani kapcsolatod.

2012. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme mérlegre tenni a kapcsolatot, mert ha mindig ezt tenné az ember akkor egyedül halna meg mindenki, ugyanis az igazi nagy szerelmet nem lehet elfelejteni soha....
2012. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A mindent elsöprő szerelmek mindig Benned maradnak,akkor is,ha kudarccal végződtek.Ez nem feltétlenül baj.
2012. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg nem maradnak benned, csak egy ideig. Más, ha valaki meghal, mert akkor tényleg lehet hogy az érzelem mindig megmarad. De ha szakítasz valakivel, akkor annak el kell múlnia. nekem is volt nagyon nagy szerelmem, aztán ő mégse szeretett engem annyira, ezért lett vége. sokáig nem tudtam kiverni a fejemből. Új kapcsolatot is úgy kezdtem, hogy még görcsbe rándult a gyomrom amikor az ex felhívott. De sajnos az újba se lettem szerelmes. végül is nem a régi miatt, hanem mert az újhoz nem vonzódtam annyira, mint kellett volna. Aztán az újjal is szakítottam emiatt, nem akartam hülyíteni. Az ex kb fél évig bennem maradt, aztán hirtelen eltűnt. Aztán már nem éreztem semmit amikor találkoztunk barátilag, vagy felhívjuk egymást felköszönteni. Szép emlék de semmi több. elmúlt. És ennek el is kell múlnia. Aztán lettem persze másba is szerelmes, és soha többé abba a régibe. Ha még mindig ennyire felkavar, akkor vagy nem vonzódsz eléggé a jelenlegi pasidhoz, vagy nemtudom. De nem normális dolog szerintem.


ja igen, és mekkora baromság, hogy jaj, nem baj, az újnak biztos nincs kifogása ellene, hiszen vele vagy. egy nagy nyavalyát nem. Én nem akarnék olyan pasival együtt járni aki még a régi után epekedik titokban. micsoda marhaság.

2012. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az ex-el 10 éve volt ami volt.
2012. szept. 10. 10:43
 8/12 anonim ***** válasza:

sokan vannak így

én se tudom elfelejteni az 1. szerelmemet.

ha új kapcsolat alakulna ki mással, tuti hogy akkor futok vele össze az utcán vagy máshol, biztosan akkor kapok hírt róla.

már kezdem megszokni hogy mindig ez lesz, iőről-időre felkavar aztán eltűnik valameddig.

sokszor szándékosan keresett utána barátság ürügyével, csak téptük egymást szóban, harag lett a vége aztán előlről minden.

most fél éve viszont nagyon utálatos volt így már nem vagyok hajlandó vele beszélni. viszont attól még nem felejtettem el...sajnos

de most ha lesz majd új kapcsolatom akkor is kitartok, ha üldöz, ha a feje tetejére áll.

nem értem miért nem enged el, miért rondít mindenbe bele ha elvileg nem is szeretett nagyon. rég kezdhetett volna új életet mással, nem tette de azt se hagyta hogy én megtegyem.

a legjobb lett volna ha még kihúzunk egymás mellett pár hónapot és végleg megutáljuk egymást

de még ezt sem hagyta

2012. okt. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Velem még nem törtènt ilyen, de a barátaimmal (fiú lány) történt: a lány rátalált a volt szerelmére a "facebook"-on, aztán úgy cselekedett, ahogy a szíve diktálta....
2012. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Néhány hete párszor találkoztam vala, mert segített valamiben nagyon jól elbeszélgettünk. Bevallotta, ha nem lenne komoly kapcsolatom akkor tuti nem kaparnám le magamról. Bevallom nagyon jó érzés volt mert sosem adatott ez meg vele. Erre 1 hete együtt van a testvéremmel. A tesóm persze semmit nem tud a mi beszélgetésünkről -legalábbis tőlem nem - de a másik felet nem értem. Hazudott vagy most hazudik vagy mire volt ez jó? Ott van most is nálunk nem is akarok vele találkozni az otthonunkban. Nagyon borzasztó amit most érzek . és tudom nem fair a mostani párommal szemben sem - de olyan rossz, hogy velem akkor nem akarta amikor lehetett volna most meg a tesómmal minden nap együtt vannak. Bárki lehetett volna kevésbé zavarna csak miért épp a tesóm!! Nem tudom kezelni ezt a helyzetet!!!!
2012. nov. 1. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!