Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok seg@ítenéte...

Hipochonder vagyok seg@ítenétek? Érzett már valaki hasonlót? Mi volt az oka? Be vagyok tojva hogy rákom van.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapig száraz köhögésem volt, ami elmúlt. Most 1 napja folyamatosan úgy érzem mintha lenne valami a nyelőcsövemben. Mint mikor véletlenül nagyobb falatot nyel le az ember, és érzi ahogy végighalad a nyelőcsövön, és nagyon büfögök. Volt már így valaki? Félek hogy nyelőcső daganatom van.
2012. jan. 20. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem tudsz megnyugodni, csináltass egy röntgent! Jobb, mintha teljesen kikészíted magad!
2012. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, már hajlok efelé. Remélem nem röhög körbe a doki. Sajnos hiábe tudom ésszel hogy pici a valószínüsége hogy gond van, nem tudok szabadulni a gondolattól. Van két pici lányom, és mostanában folyton attólrettegek hogy vagy nekik lesz bajuk, vagy én patkolok el idő előtt és mi lesz velük. Szörnyű így élni.
2012. jan. 20. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
az a baj mivel hipochonder vagy ezert erzel mindenfele tunetet, ugy tudnal meggyogyulni minden bajodbol ha nem foglalkoznal a tunetekkel. sajat tapasztalatbol tudom. keress egy hobbit , ne nezegess a neten betegsegek tuneteit stb..mert igy az egesz eleted szenvedes lesz. en tavaly tavasszal majdnem teljesen panikbeteg lettem emiatt(en azt kepzeltem hogy biztos mellrakom van es mindenfele dokihoz jartam) aztan elegem lett es ugy voltam vele hogy les'arom nem fogok depresszioban elni, ha tenyleg beteg vagyok akkor ugyis meghalok es kesz. es csodak csodaja par napon belul minden tunetem elmult az etvagyam is visszajott es azota kutya bajom. az ember kepes sajat magat megbetegiteni , tuneteket fajdalmat produkal sajat maganak mikor nincs is.
2012. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazad van a 3.-nak. Én is ha valami fájdalmat félvállról veszek, el szokott múlni, ha rágörcsölök, csak erősebb lesz. Ha igazi fájdalom úgysem múlik el, ráérsz majd akkor törődni vele.
2012. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nevet ki. Mondd el őszintén az érzéseidet az orvosnak!
2012. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lenne hobbim, csak sajnos időm nincs rá. A nagyom 4,5 éves, a kicsi 2. Fél éve dolgozok, elég stresszes, pörgős beosztásban. Szabadidőm kb 0. Voltam már rosszul a stressz miatt. Elég ilyesztő és szar érzés. Nehéz túltenni magam ezeken a félelmeken, de igyekszek. Jó lenne kicsit pihenni, csak sajnos nincs mikor. :(
2012. jan. 20. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
iJesztő...
2012. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem ettől jobb napod lesz.
2012. jan. 20. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy daganat.


De előfordulhat hogy van egy jó kis reflux-od.

Ez okozhatja mindkettőt.

Tudom mert nekem is van.

A stressz annyira nem használ rá!


Üdv

2012. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 20. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!