Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja közölte a...

A barátom anyja közölte a barátommal, hogy menjünk a pi*sába, és a barátom haza se menjen többet, nem kap ő a barátom után olyan sok pénz. Azóta rá sem birok nézni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk. azért kaptuk ezt meg, mert hajnali 3 kor elment valamelyikünk mosdóba, és őt soha nem hagyjuk pihenni stb. stb. Ma megyek hozzájuk, de azóta is akárhányszor találkozok vele legszívesebben agyonverném. Mit tegyek? el menni nem lehet a nő mellett,mert mindig hozzám szól.Vagy jön beszélgetni/ugatni. Azóta a barátommal kibékültek, de én nem tudom elfelejteni.
2012. szept. 7. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész oda hozzájuk??? Menne a franc ezek után.
2012. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te minek is jársz oda, ha ilyen a fogadtatásod? Nekem egyszer kéne a tudtomra adni, hogy nem kívánatos személy vagyok, onnantól nem járnék oda. Találkozzatok máshol, nálatok, nyilvános helyen, ahol tartok.
2012. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Amennyiben anyósjelölteddel is ilyen a stílusod, akkor én be sem engednélek a lakásomba.
2012. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy kibékültek, hisz az anyja. Ezt nem változtathatja meg az ember, meg 17 évesen a kis fiúk nem is akarják tartósan a haragot tartani, hisz mi lesz ha megint egyedülállók lesznek...ha komolyan gondoljátok akkor nem mész oda többet, vagy megpróbáljátok megbeszélni, aztán vagy együtt maradtok vagy nem. Sanszos az utóbbi mert átlagban ez van, de ki tudja...az idő eldönt mindent.
2012. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a te szüleid nem tolerálják, ha hétvégén a saját lakásukban kell kerülgetniük egy idegent, így vannak ezzel a barátod szülei is. Ne menj oda, ahol nem látnak szívesen, mert baromi bunkóság.
2012. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Ne menj oda többet. Nem tudod te a fiúd anyját helyettesíteni, sem anyagiakban, sem egyéb téren. És ezek szerint semmi keresnivalód ott. Fiatal is vagy (vagytok) még ahhoz, hogy a saját lábatokon megálljatok. Te is, ő is a szülők támogatására = eltartására vagytok kényszerülve, tehát nektek kell alkalmazkodnotok.

Ahol nem látnak szívesen, sőt ki is mondják egyértelműen, akkor mi az, ami még nem tiszta, és miben tudunk mi itt neked segíteni?

Szedd össze a kis hucimucidat, ami van ott náluk, húzz el onnan és ha a fiúd esetleg többet nem is keres ezek után, ne is csodálkozz rajta.

2012. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
A te szüleid nem engedik, hogy nálatok legyetek, a barátod anyukája igen, és te meg fel vagy háborodva hogy beszél hozzád ("ugat"). Mi az, hogy agyonvernéd? Mit képzelsz te magadról???? 17 évesen!
2012. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Tőlem beszélhetne hozzám, kb. átnéznék rajta. De nem is mennék a lakásába, az fix. Ilyen emberekre nincs szükségem az életemben. Ahhoz túl rövid. A barátod sem ép, ha ilyeneket elnéz. Én pakoltam volna. Senkinek nincs joga így beszélni a másikkal! Akárhány éves!
2012. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Ahogyan a szuleidnek pihenesre van szukseguk, ezt elfogadod, hasonloan fogadd el a masiknak is a kereset! TAlan ingerult, faradt volt az anyuka, viszont ez egy masik csalad, ahol nem ismered az elozmenyeket, nem tudhatod, hogy a baratod milyen surun nem biztositja otthon az ejszakai pihenest pl., hiszen a baratod is kozolte, hogy ez neki szolt, nem neked! "agyonverned, nem birsz ranezni"? MEg ffiatal vagy, sokat kell tapasztalnod az eletben.
2012. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Tudod itt valaki megemlítette, hogy lehet, hogy zsinórban nem tud pihenni, mert minden este, éjjel van a fiánál valaki. Csak ezt te nem olvastag el rendesen, vagy nem akarod tudomásul venni. Mi van, ha a barátod kérte meg az anyut, hogy "utáljon ki" téged onnét?

Teljesen mindegy, mi az oka, én elhúznék onnét mint a vadlibák.

2012. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!