Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed anyja nem engedne...

Ha a férjed anyja nem engedne be karácsonykor (meg máskor sem) a házába Téged, és azt mondaná, hogy csak a férjed mehet haza, Te nem, az normális lenne?

Figyelt kérdés

Ez van velünk. Mit tegyek?

Mit tehetek?

A férjem nem tartja annyira gáznak, hogy mi mindig külön menjünk haza a szüleinkhez.

Normális dolog ez????

Valakinek volt így?

Mit tegyek?????? Mit tegyünk?????


2011. dec. 21. 08:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Hát ne haragudj de ilyen hozzáállással a férjed sem normális. Anyósról ne is beszéjünk, de nekem az nagyon furcsa, hogy a férjed is helyesnek véli azt, hogy külön külön látogassátok a szülőket. Már bocsánat de nem 18 évesek vagytok, akik járogatnak. Mégis mit mond anyósod ilyenkor? van valami indoka, amiért kizár téged?
2011. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Elösször is,nem nem normális.Nagyon gáz.

De a leggázabb az az hogy a férjed ezt eltüri!

Én én férjem ezt nem hagyta már akkor sem,amikor még csak "jártunk".Teljesen normális volt,hogy összejöttünk és onnantól javarészt együtt mentünk a rokonokhoz.Megyünk külön is,de az nagyon ritka.

Nagy baj van a férjed felfogásával is,el kellene erről is beszélgetni vele.

Meg az anyóssal sem ártana beszélgetni hogy mi a problémája veled.

2011. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom azt tartom gáznak, ahogy a párod gondolkodik...

Nem, ez egyáltalán nem nevezhető szerintem normálisnak, hogy téged nem engednek be:)) Nekem ez valahol a vicc kategória.

A mit tegyünk, kérdést áthárítanám a férjednek, mert ez bizony rajta múlik. Az én párom el sem tudná képzelni, hogy engem kirekesszenek..


Nem tettél esetleg olyat, amiért ez kialakult??

2011. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka?
2011. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
97%

Hát én a férjed helyébe nem mennék.

Nálunk volt hasonló szituáció.

Igaz nem pont karácsonykor.

Szóval a párom anyja közölte a párommal hogy oda hozzá engem soha nem vihet, és nem tehetem be a lábam az ő házába.

Erre párom közölte az anyjával hogy jó anyu, de akkor egyhamar engem se fogsz látni, mert ezentúl ha megyek akkor vagy a kedvesemmel aki hamarosan az unokád anyja lesz, vagy sehogy.

Akkor hirtelen az volt a válsz hogy jó hát akkor ne gyere.

De azóta többször hív hogy menjünk el hozzá együtt, érdeklődik felőlem hogy hogy vagyok stb.

2011. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Nincs elég pénzem, és nincs egyetemi diplomám, csak főiskolai. És nem keresek minimum 300ezer forintot.

AZt hiszem, ennyi a bűnöm.

Mindezek mellett rengeteget segítettem nekik a ház körül - még az esküvő előtt. AZ esküvő óta látni sem akar.


Továbbra is azt kérdem, mit tegyek???

Persze, hogy beszéltem már a férjemmel. De nem érti. Szerinte így is lehet csinálni. Vagy pedig azt mondja, ha így állok hozzá, akár vége is lehet.

Én nem akarom, hogy vége legyen. Egymás mellett döntöttünk. Akkor mind a kettőnknek lehet valamit tennie, nem?

Adjatok tanácsot!!!

2011. dec. 21. 08:46
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb azt tenném, hogy amikor a férjem hazajönne az anyjától, akkor én sem engedném őt be...

Nem normális, az biztos, és az sem, hogy a férjed ezt eltűri.

2011. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

De valami csak történt? Nem hiszem, hogy a diplomádat, állásodat az esküvő előtt nem tudta...


Itt a férjed a hunyó, akkor is , ha az anyós a hibás.

Ha egyszer lépnél fel határozottan, akkor a férjed sem lenne ilyen, csak látja, hogy te nem szólsz igazából semmit.

2011. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy beszéltem már a férjemmel. De nem érti. Szerinte így is lehet csinálni. Vagy pedig azt mondja, ha így állok hozzá, akár vége is lehet.



Tehát neki nem fontos a házasság, csak fél ő válni. Ha így áll hozzá, csak a kést forgatjátok magatokban. Ezek szerint neki már nem kellesz, de amíg úgy táncolsz, ahogy ő fütyül, eltűr.

Jó ez így neked?

2011. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 feketepeter ***** válasza:
100%
A helyedben megmondanám az anyósnak, hogy gondolja végig, mikor fogja majd látni az unokáját, és hagyj neki egy kis időt hogy pörögjön ezen.
2011. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!